Шортанды ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімі және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № А-4/108 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда № 3734 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы № А-9/241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 23.10.2014 № А-9/241 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 227 қорытындысының негізінде, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімі және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 мамырында туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің орынбасары М.А.Атабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі                   С.Қамзебаев
Шортанды ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 30 сәуірдегі
№ А-4/108 қаулысына
қосымша
Шортанды ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімі және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/с
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
1
Ортакеш пісетін жаздық бидай
24 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Шортандинскому району на 2013 год
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № А-4/108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2013 года № 3734. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23 октября 2014 года № А-9/241
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23.10.2014 № А-9/241 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстане", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева" от 3 апреля 2013 года № 227 акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Шортандинскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2013 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Атабаева М.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Шортандинского района                 С.Камзебаев
Приложение
к постановлению акимата
Шортандинского района
от 30 апреля 2013
года № А-4/108
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Шортандинскому району на 2013 год
№ п/п
Виды субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
1
Яровая пшеница среднепоздняя
до 24 мая

15 мамырдан 23 мамырға дейін
2
Орта пісетін жаздық бидай
27 мамырға дейін
18 мамырдан 26 мамырға дейін
3
Ортаерте пісетін жаздық бидай
31 мамырға дейін
21 мамырдан 30 мамырға дейін
4
Жаздық арпа
5 маусымға дейін
27 мамырдан 4 маусымға дейін
5
Сұлы
31 мамырға дейін
26 мамырдан 30 мамырға дейін
6
Қарақұмық
5 маусымға дейін
25 мамырдан 4 маусымға дейін
7
Тары
5 маусымға дейін
28 мамырдан 4 маусымға дейін
8
Ноқат
18 мамырға дейін
7 мамырдан 17 мамырға дейін
9
Бұршақ
26 мамырға дейін
15 мамырдан 25 мамырға дейін
10
Чечевица
26 мамырға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
11
Рапс
24 мамырға дейін
12 мамырдан 23 мамырға дейін
12
Күнбағыс
21 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
13
Зығыр
26 мамырға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
14
Сүр шөпке жүгері
26 мамырға дейін
15 мамырдан 25 мамырға дейін
15
Бір жылдық шөптер
29 мамырға дейін
12 мамырдан 28 мамырға дейін
16
Көпжылдық дәнді және бұршақ шөптердің көктемгі егісі
14 мамырға дейін
1 мамырдан 13 мамырға дейін
17
Картоп
21 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
18
Көкөністер
15 маусымға дейін
10 мамырдан 14 маусымға дейін

с 15 мая по 23 мая
2
Яровая пшеница среднеспелая
до 27 мая
с 18 мая по 26 мая
3
Яровая пшеница среднеранняя
до 31 мая
с 21 мая по 30 мая
4
Яровой ячмень
до 5 июня
с 27 мая по 4 июня
5
Овес
до 31 мая
с 26 мая по 30 мая
6
Гречиха
до 5 июня
с 25 мая по 4 июня
7
Просо
до 5 июня
с 28 мая по 4 июня
8
Нут
до 18 мая
с 7 мая по 17 мая
9
Горох
до 26 мая
с 15 мая по 25 мая
10
Чечевица
до 26 мая
с 18 мая по 25 мая
11
Рапс
до 24 мая
с 12 мая по 23 мая
12
Подсолнечник
до 21 мая
с 10 мая по 20 мая
13
Лен масличный
до 26 мая
с 18 мая по 25 мая
14
Кукуруза на силос
до 26 мая
с 15 мая по 25 мая
15
Однолетние травы
до 29 мая
с 12 мая по 28 мая
16
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
до 14 мая
с 1 мая по 13 мая
17
Картофель
до 21 мая
с 10 мая по 20 мая
18
Овощи
до 15 июня
с 10 мая по 14 июня