Бурабай ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдердің ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/226 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 3714 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 01-10/63 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 15.01.2014 № 01-10/63 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 209 қорытындысы негізінде, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдердің ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.С.Базархановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    Ә.Ғазиз
Бурабай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 сәуірдегі
№ А-4/226 қаулысына
қосымша
Бурабай ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/с
Субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының атауы
Ауыл шаруашылық дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдері
1.
Орташа кеш пісетін жаздық бидай
15 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
2.
Орташа пісетін жаздық бидай
19 мамырдан 26 мамырға дейін
27 мамырға дейін
3.
Орташа ерте пісетін жаздық бидай

Об определении сроков представления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Бурабайскому району на 2013 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 22 апреля 2013 года № А-4/226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2013 года № 3714. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Бурабайского района Акмолинской области от 15 января 2014 года № 01-10/63)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Бурабайского района Акмолинской области от 15.01.2014 № 01-10/63).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева» от 29 марта 2013 года № 209, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Бурабайскому району на 2013 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Базарханова Е.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                  Ә.Ғазиз
Приложение
к постановлению Акимата
Бурабайского района
от 22 апреля 2013 года
№ А-4/226
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Бурабайскому району на 2013 год
№ п/п
Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1.
Яровая пшеница среднепоздняя
с 15 мая по 23 мая
до 24 мая
2.
Яровая пшеница среднеспелая
с 19 мая по 26 мая
до 27 мая
3.
Яровая пшеница среднеранняя

23 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
4.
Жаздық арпа
29 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
5.
Сұлы
27 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
6.
Қарақұмық
25 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
7.
Ноқат
7 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамырға дейін
8.
Бұршақ
15 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
9.
Жасымық
18 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
10.
Зығыр
20 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
11.
Рапс
12 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
12.
Қыша
12 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
13.
Күнбағыс
12 мамырдан 20 мамырға дейін
21 мамырға дейін
14.
Бір жылдық шөптер
20 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
15.
Картоп
10 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
16.
Көкөністер
10 мамырдан 15 маусымға дейін
16 маусымға дейін
17.
Сүрлемге жүгері
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін

с 23 мая по 30 мая
до 31 мая
4.
Яровой ячмень
с 29 мая по 5 июня
до 6 июня
5.
Овес
с 27 мая по 30 мая
до 31 мая
6.
Гречиха
с 25 мая по 5 июня
до 6 июня
7.
Нут
с 7 мая по 17 мая
до 18 мая
8.
Горох
с 15 мая по 25 мая
до 26 мая
9.
Чечевица
с 18 мая по 28 мая
до 29 мая
10.
Лен
с 20 мая по 25 мая
до 26 мая
11.
Рапс
с 12 мая по 23 мая
до 24 мая
12.
Горчица
с 12 мая по 23 мая
до 24 мая
13.
Подсолнечник
с 12 мая по 20 мая
до 21 мая
14.
Однолетние травы
с 20 мая по 30 мая
до 31 мая
15.
Картофель
с 10 мая по 25 мая
до 26 мая
16.
Овощи
с 10 мая по 15 июня
до 16 июня
17.
Кукуруза на силос
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая