Бурабай аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 қазандағы № 5С-21/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қазанда № 3827 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қарашадағы № 01-15/177 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.11.2014 № 01-15/177 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3584 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2013 жылғы 10 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7645958,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2026705,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26966,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 109388,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5482899,0 мың теңге.
2) шығындар – 7688809,2 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру – -27632,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15593,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43226,0 мың теңге.
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -15218,7 мың теңге.
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15218,7 мың теңге.»;
Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешiмнiң 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXI (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы                       Р.Махаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ө.Бейсенов
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі                    Н.Нұркенов
Бурабай аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 1 қазандағы
№ 5С-21/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 5С-12/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 1 октября 2013 года № 5С-21/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 октября 2013 года № 3827. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2014 года № 01-15/177)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2014 № 01-15/177).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете «Бурабай», 10 января 2013 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1. доходы - 7645958,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2026705,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26966,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 109388,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5482899,0 тысяч тенге.
2) затраты – 7688809,2 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – -27632,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15593,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43226,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -15218,7 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 15218,7 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
XXI (внеочередной) сессии
районного маслихата                        Р.Махаев
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района                   Н.Нуркенов
Приложение 1
к решению Бурабайского районного
маслихата от 1 октября
2013 года № 5С-21/1
Приложение 1
к решению Бурабайского районного
маслихата от 20 декабря
2012 года № 5С-12/1
Бюджет Бурабайского района на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

3226,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3226,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2865,7
Бурабай аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 1 қазандағы
№ 5С-21/1 шешіміне
2 қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 5С-12/1 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджетінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
573 548,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
282 204,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22 463,0
Білім беру объектілеріне өртке қарсы iс-шараларды жүргізу
22463,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 700,0
Ұлы Отан Соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
5 000,0
Бурабай ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын және Бурабай ауданының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының студенттеріне оқу ақысын төлеуге
1 700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
241 870,0
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiн күрделі жөндеу
8 199,0
Елді мекендердің көшелерін және автокөлік жолдарын жөндеу
15 200,0
Кәсіпорындарды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
218 471,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11 171,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеу
11 171,0
Нысаналы даму трансферттерi
291 344,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
48 844,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
4 984,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласындағы ішкікварталдық су құбыры желілерін қайта жаңарту
10 766,0
Бурабай кентінің коллектордың үшінші кезегінің су бұрғыш желілерін және кәріздік сорғы станциясын қайта жаңарту жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын және мемлекеттік сараптамасын әзірлеу
30 000,0
Бурабай ауданы Кенесары ауылының су құбыры желілерін қайта құру
1 559,0
Бурабай ауданының Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта құру, 3 кезең (орталық бөлім, ұлттық мемлекеттік табиғат паркі және орман шаруашылығы ауданы)
1 535,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
242 500,0
Санаторий Щучинский кентінің қазандығын салу
50 000,0
Щучинск қаласының өтпе жолын қайта құру
109 000,0
Бурабай ауданының "Термо-Транзит" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын жарғылық капиталын ұлғайту

3226,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3226,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
2865,7
Приложение 2
к решению Бурабайского районного
маслихата от 1 октября
2013 года № 5С-21/1
Приложение 5
к решению Бурабайского районного
маслихата от 20 декабря
2012 года № 5С-12/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
573 548,0
Целевые текущие трансферты
282 204,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
22 463,0
Проведение противопожарных мероприятий объектов образования
22463,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 700,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги
5 000,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Бурабайского района и многодетных семей сельской местности Бурабайского района
1 700,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
241 870,0
Капитальный ремонт объектов водоснабжения
8 199,0
Ремонт автомобильных дорог и улиц населенных пунктов
15 200,0
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
218 471,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 171,0
Разработка градостроительной документации
11 171,0
Целевые трансферты на развитие
291 344,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
48 844,0
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района
4 984,0
Реконструкция внутриквартальных водопроводных сетей в городе Щучинск Бурабайского района
10 766,0
Разработка проектно-сметной документации и государственной экспертизы реконструкция сетей водоотведения третьей очереди коллектора и канализационной насосной станции поселка Бурабай
30 000,0
Реконструкция сетей водоснабжения села Кенесары Бурабайского района
1 559,0
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района 3 очередь (центральная часть, район государственного национального природного парка и лесхоз)
1 535,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
242 500,0
Строительство котельной поселка Санаторий Щучинский
50 000,0
Реконструкция путепровода города Щучинска
109 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Термо-Транзит" Бурабайского района