Ақтөбе облысы әкімдігінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі № 88 "Ақтөбе қаласының әкімшілік-аумақтық шегінде Елек өзенінде суды қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 109 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 мамырда № 3594 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27–бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Заңының 21–бабына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі № 88 «Ақтөбе қаласының әкімшілік-аумақтық шегінде Елек өзенінде суды қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3248 болып тіркелген, «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінде 2008 жылғы 6 мамырдағы № 52-53 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген актінің кіріспесі мынадай мазмұнда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» қаулысына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімшілік-аумақтық шегінде Елек өзенінің ластануына, бітелуіне және сарқылуына жол бермеу мақсатында Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2 – тармағында «(Ж. И. Иманқұлов)» деген сөздер алынып тасталсын;
қазақ тілі мәтініндегі 3-тармағының 3-абзацындағы «сақталсын» деген сөз «сақтау ұсынылсын» сөздерімен ауыстырылсын.
6 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.К. Кемаловаға жүктелсін».
2. «Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны басқарманың ғаламтор-қорында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                        А.Мұхамбетов

О внесении изменений в постановление акимата Актюбинской области от 1 апреля 2008 года № 88 "Об установлении водоохранных зон и полос на реке Илек в административных границах города Актобе"
Постановление акимата Актюбинской области от 30 апреля 2013 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 мая 2013 года № 3594
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 1 апреля 2008 года № 88 «Об установлении водоохранных зон и полос на реке Илек в административных границах города Актобе» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3248 опубликованное 6 мая 2008 года в газетах «Актобе», «Актюбинский вестник» № 52-53) следующие изменения:
преамбулу указанного акта изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос» для предотвращения загрязнения, засорения и истощения реки Илек в пределах административных границ города Актобе акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
в пункте 2 слова «(Иманкулов Ж.И.)» исключить;
в пункте 3, абзаце 3 в тексте на государственном языке слово «сақталсын» заменить словами «сақтау ұсынылсын».
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Кемалову Р.К.».
2. Государственному учреждению «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области» обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе управления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области                             А. Мухамбетов