Облыс әкімдігінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 187 "2013-2014 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 280 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 қыркүйекте № 3644 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 379 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 25.09.2019 № 379 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 187 "2013-2014 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3604 болып тiркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерiнде 2013 жылғы 16 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған актінің қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны басқарманың ғаламтор-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің м.а.
Н.Әбдібеков
Облыс әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата области от 21 июня 2013 года № 187 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2014 учебный год"
Постановление акимата Актюбинской области от 27 августа 2013 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 сентября 2013 года № 3644. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 25 сентября 2019 года № 379
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 25.09.2019 № 379 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 21 июня 2013 года № 187 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2014 учебный год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3604, опубликованное 16 июля 2013 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующее изменение:
приложение к указанному акту изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Актюбинской области" обеспечить опубликование настоящего постановления на интернет-ресурсе управления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима области
Н.Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата области