"2013-2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 109 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 12 ақпанда № 3524 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 209 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 209 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 3478 санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 5-6 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «31 879 342» сандары «31 116 560» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері «17 382 469» сандары «16 619 687» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «34 640 136» сандары «34 978 121» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо «29 300» сандары «87 300» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «29 300» сандары «87 300» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) «-2 790 094» сандары «-3 948 861» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) «2 790 094» сандары «3 948 861» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздарды қайтару «0» саны «1 006 092» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
8 азат жол алынып тасталсын.
9 азат жол алынып тасталсын.
10 азат жол алынып тасталсын.
11 азат жол алынып тасталсын.
12 азат жол алынып тасталсын.
13 азат жол бөлігінде:
«19 355» сандары «14 103» сандарымен ауыстырылсын;
15 азат жол алынып тасталсын.
және келесі сөздермен толықтырылсын «аталған нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады».
3) 7 тармақтағы:
3 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2012 года № 94 "О бюджете города Актобе на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 февраля 2013 года № 3524. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 февраля 2014 года № 209
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 03.02.2014 № 209.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 94 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 января 2013 года за № 3478, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 15 января 2013 года № 5-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «31 879 342» заменить цифрами «31 116 560»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «17 382 469» заменить цифрами «16 619 687»;
в подпункте 2):
затраты цифры «34 640 136» заменить цифрами «34 978 121»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифру «29 300» заменить цифрами «87 300», в том числе:
приобретение финансовых активов цифру «29 300» заменить цифрами «87 300»;
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры «-2 790 094» заменить цифрами «- 3 948 861»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры «2 790 094» заменить цифрами «3 948 861», в том числе:
погашение займов цифру «0» заменить цифрами «1 006 092».
2) в пункте 6:
абзац 8 исключить.
абзац 9 исключить.
абзац 10 исключить.
абзац 11 исключить.
абзац 12 исключить.
в части абзаца 13:
цифры «19 355» заменить цифрами «14 103»;
абзац 15 исключить.
и дополнить словами «распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата города».
3) в пункте 7:
в части абзаца 3: