Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 1828 "Ақтөбе қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 1513 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 маусымда № 3596 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 3301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 25.11.2013 № 3301 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі «Сауда қызметін реттеу туралы» Заңының 827 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі «Ішкі сауда ережесін бекіту туралы» қаулысымен бекітілген Ішкі сауда ережесінің 120 тармағына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 1828 «Ақтөбе қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы» (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-173 болып тіркелген, 2012 жылғы 17 шілдедегі № 90 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 123 қосымшалары осы қаулының 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Актобе от 2 июля 2012 года № 1828 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 10 июня 2013 года № 1513. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июня 2013 года № 3596. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 25 ноября 2013 года № 3301
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 25.11.2013 № 3301.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 827 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года «Об утверждении правил внутренней торговли», акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актобе от 2 июля 2012 года № 1828 «Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Актобе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-173, опубликовано 17 июля 2012 года в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» № 90) следующие изменения:
приложения 123 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.М.Әлімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                   Е. Омаров
Ақтөбе қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 10 маусымдағы
№ 1513 қаулысына
1 қосымша
Ақтөбе қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 2 шілдедегі
№ 1828 қаулысына
1 қосымша
Жергілікті тауарөндірушілердің қышқыл сүт пен шұжық өнімдерін өткізуге арналған жерлер
Сауда орындары
1
Кереев көшесі, 2
2

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алимова К.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                   Е. Умаров
Приложение 1
к постановлению акимата города Актобе
от 10 июня 2013 года № 1513
Приложение 1
к постановлению акимата города Актобе
от 2 июля 2012 года № 1828
Места для реализации кисломолочных и колбасных изделий местными товаропроизводителями
Места торговли
1
улица Кереева, 2
2