Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 тамыздағы № 87 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 тамызда № 3627 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 110 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 110 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3476 тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда «Ырғыз» газетінің № 3-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
«2 934 515» саны «2 970 583» санымен ауыстырылсын;
«2 727 300» саны «2 763 368» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 960 307,4» саны «2 996 375,4 » санымен ауыстырылсын;
2) 8- тармақта:
екінші абзацтағы «16 800» саны «39 875» санымен ауыстырылсын;
3) 9-тармақта:
жетінші абзацтағы «100» саны «50» санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «4 017» саны «3 621» санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 1 900 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 1 950 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Иргизского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 1 августа 2013 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 августа 2013 года № 3627. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 января 2014 года № 110)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22.01.2014 № 110).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3476, опубликованное 15 января 2013 года в газете «Иргиз» № 3-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 934 515» заменить цифрами «2 970 583»;
цифры «2 727 300» заменить цифрами «2 763 368»;
в подпункте 2):
цифры «2 960 307,4» заменить цифрами «2 996 375,4»;
2) в пункте 8:
в втором абзаце цифры «16 800» заменить цифрами «39 875»;
3) в пункте 9:
в седьмом абзаце цифры «100» заменить цифрами «50»;
в восьмом абзаце цифры «4017» заменить цифрами «3 621»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 1 900 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 1 950 тысяч тенге;