Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 107 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда № 3707 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 110 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 110 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3476 тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда «Ырғыз» газетінің № 3-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер «2 832 563,7» сандары «2 881 167,1» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша «1 704» саны «1 708,2» санымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша «2 625 348,7» сандары «2 673 947,9» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «2 858 356,1» сандары «2 906 959,5» сандарымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақ келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке трансферттердің түсімдері:
- бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізу 38000 мың теңге функцияларын беруге байланысты көзделсін.»;
3) 6-тармақта:
4-абзацтың бөлігінде:
«14 388» сандары «11 217,7» сандарымен ауыстырылсын;
7-абзацтың бөлігінде:
«5 097» сандары «4 449,7» сандарымен ауыстырылсын;
9-абзацтың бөлігінде:
«13 689» сандары «12 689» сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге - 53 416,8 мың теңге.»;
4) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Иргизского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2013 года № 3707. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 января 2014 года № 110)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22.01.2014 № 110).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3476, опубликованное 15 января 2013 года в газете «Иргиз» № 3-6) следующие изменений и дополнений:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «2 832 563,7» заменить цифрами «2 881 167,1»;
в том числе по:
неналоговым поступлениям цифры «1 704» заменить цифрами «1 708,2»;
поступление трансфертов цифры «2 625 348,7» заменить цифрами «2 673 947,9»;
в подпункте 2):
затраты цифры «2 858 356,1» заменить цифрами «2 906 959,5»;
2) пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций:
- на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования - 38 000 тысяч тенге.»;
3) в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры «14 388» заменить цифрами «11 217,7»;
в части абзаца 7:
цифры «5 097» заменить цифрами «4 449,7»;
в части абзаца 9:
цифры «13 689» заменить цифрами «12 689»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования - 53 416,8 тысяч тенге.»;
4) приложении 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.