Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 167 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3706 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес және 2013 жылғы 3 желтоқсандағы енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды есепке ала отырып, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 шешімін  іске асыру мақсатында, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3490 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер -
«2 219 483,7» саны «2 261 108» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
«1 739 913,7» саны «1 781 529,3» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар -
«2 291 985,7» саны «2 333 610» санымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақ келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
атқаратын қызметтердің берілуіне байланысты 2013 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке түсетін ағымдағы нысаналы трансферттері бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 37 223,5 мың теңге қарастырылсын;
3) 6 тармақ келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге 41 615,6 мың теңге.
Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2013 года № 3706
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2  статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в целях реализации решения областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», с учетом внесенных изменений и дополнений от 3 декабря 2013 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано 22 января 2013 года в районной газете «Қарғалы» за № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «2 219 483,7» заменить цифрами «2 261 108»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «1 739 913,7» заменить цифрами «1 781 529,3»;
в подпункте 2):
затраты –
цифры «2 291 985,7» заменить цифрами «2 333 610»;
2) пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
в связи с передачей функций предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты в областной бюджет на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 37 223,5 тысяч тенге;
3) пункт 6 дополнить абзацем следующего содержания:
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования 41 615,6 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно  приложению 1 к настоящему решению.