Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 167 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3706 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес және 2013 жылғы 3 желтоқсандағы енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды есепке ала отырып, "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 шешімін іске асыру мақсатында, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3490 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер -
"2 219 483,7" саны "2 261 108" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"1 739 913,7" саны "1 781 529,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар -
"2 291 985,7" саны "2 333 610" санымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақ келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
атқаратын қызметтердің берілуіне байланысты 2013 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке түсетін ағымдағы нысаналы трансферттері бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 37 223,5 мың теңге қарастырылсын;
3) 6 тармақ келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге 41 615,6 мың теңге.
Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихатхатшысы
Ж.Кольжанов Х. Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 80 шешіміне
1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2013 года № 3706. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях реализации решения областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы", с учетом внесенных изменений и дополнений от 3 декабря 2013 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано 22 января 2013 года в районной газете "Қарғалы" за № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 219 483,7" заменить цифрами "2 261 108",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "1 739 913,7" заменить цифрами "1 781 529,3";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 291 985,7" заменить цифрами "2 333 610";
2) пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
в связи с передачей функций предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты в областной бюджет на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 37 223,5 тысяч тенге;
3) пункт 6 дополнить абзацем следующего содержания:
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования 41 615,6 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Ж.Кольжанов Х.Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 декабря 2013 года № 167
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 80
Бюджет Каргалинского района на 2013 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы