Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 28 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 наурызда № 3549 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 123 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 14.05.2015 № 123 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі № 245 "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Қобда аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi Қобда ауданының маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын басқару бойынша баланс ұстаушы және уәкiлеттi орган болып белгiленсiн.
3. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Құловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі
А. Жүсібалиев
КЕЛIСIЛДI:
Ақтөбе облысы жолаушылар көлiгi
және автомобиль жолдары
басқармасының бастығы
А. Есжанов
Қобда аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 25 ақпандағы
№ 28 қаулысына
Қосымша
Ақтөбе облысының Қобда ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының ТІЗБЕСІ
Автожолдың индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, км
Санаттар бойынша, км
I
II
III
IV
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
KD-КО-51

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения
Постановление Кобдинского районного акимата Актюбинской области от 25 февраля 2013 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2013 года № 3549. Утратило силу постановлением Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 14 мая 2015 года № 123
Сноска. Утратило силу постановлением Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 14.05.2015 № 123 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года № 245 "Об автомобильных дорогах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Кобдинского района согласно приложению.
2. Определить государственное учреждение "Кобдинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" балансодержателем и уполномоченным органом по управлению автомобильными дорогами общего пользования районного значения Кобдинского района.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Кулова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Джусибалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области
А. Есжанов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата
Кобдинского района
№ 28 от 25 февраля 2013 года
ПЕРЕЧЕНЬ
автомобильных дорог районного значения по Кобдинскому району Актюбинской области
№ п/п
Индекс автодороги
Наименование автодороги
Общая протяже
нность, км
По категориям, км
I
II
III
IV
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
KD-КО-51