Шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қызылжар ауылдық округінің әкімінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 желтоқсанда № 3722 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қызылжар ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қызылжар ауылдық округінің әкімінің 03.11.2015 № 7 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қобда ауданының мемлекеттiк бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2013 жылғы 26 қарашадағы № 417 ұсынысы негiзiнде Қызылжар ауылдық округi әкiмi ШЕШIМ ЕТТІ:
1. Iрi қара малдары арасында жұқпалы бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Қызылжар ауылдық округiнiң Қызылжар, Қаракемер ауылдарының аумағында шектеу iс шараларын енгiзе отырып, ветеринариялық режим белгiленсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау өзiме қалдырамын.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округiнiң әкiмi
Ә.Т.Накеш

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Кызылжарского аульного округа Кобдинского района Актюбинской области от 18 декабря 2013 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 декабря 2013 года № 3722. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 3 ноября 2015 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 03.11.2015 № 7 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Кобдинского района от 26 ноября 2013 года № 417 аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота установить ветеринарный режим, с введением ограничительных мероприятий на территории сел Кызылжар, Каракемер Кызылжарского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Ә.Т.Накеш