Мұғалжар ауданы бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 13 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 ақпанда № 3512 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 492 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 31.12.2015 № 492 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының орыс тіліндегі 1, 2 қосымшаларында "аульного", "аульных" сөздері "сельского", "сельских" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 10.09.2015 № 333 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об организации оплачиваемых общественных работ по Мугалжарскому району
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 17 января 2013 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 февраля 2013 года № 3512. Утратил силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 декабря 2015 года № 492
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 31.12.2015 № 492 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. В приложениях 1, 2 слова "аульного", "аульных" заменено словами "сельского" "сельских" постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 10.09.2015 года № 333 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5 тармақшасына, 20 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 5 статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Мугалжарский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мұғалжар ауданы бойынша ақылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыз азаматтар үшін уақытша жұмыс орындарын құру жолымен ұйымдастырылсын.
2. Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін мекемелердің тізбесі және ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері, олардың қаржыландыру көзі осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. "Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А. Шотов) жұмыссыздарды қоғамдық ақылы жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.

1. Организовать оплачиваемые общественные работы по Мугалжарскому району путем создания временных рабочих мест для безработных граждан.
2. Утвердить перечень учреждений, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы и виды, конкретные условия оплачиваемых общественных работ, размер оплаты труда участников, источник их финансирования согласно приложениям 1 и 2 настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Мугалжарский районный отдел занятости и социальных программ" (Шотов А.) обеспечить направление безработных на оплачиваемые общественные работы.

4. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы Н. Аққұл
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
№ 13 қаулысына
ҚОСЫМША № 1
Ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсіпорындар мен
мекемелердің ТІЗБЕСІ
Мекемелер
1
2
1
"Мұғалжар ауданы әкімінің аппараты" ММ
2
"Қандыағаш қаласы әкімінің аппараты" ММ
3
"Ащысай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
4
"Ақкемер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
5
"Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
6
"Жұрын ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
7
"Талдысай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
8
"Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
9
"Ембі қаласы әкімінің аппараты" ММ
10
"Жем қаласы әкімінің аппараты" ММ
11
"Батпақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
12
"Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
13
"Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
14
"Құмсай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
15
"Құмжарған ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
16
"Мұғалжар селолық округі әкімінің аппараты" ММ
17
"Мұғалжар ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" ММ
18
"Қандығаш қаласы № 4 қазақ орта мектебі" ММ
19
"Мұғалжар аудандық прокуратурасы" ММ
20
"Мұғалжар аудандық соты" ММ
21
"Мұғалжар аудандық мемлекеттік мұрағат" ММ
22
"Мұғалжар ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" ММ
23
"Мұғалжар ауданы бойынша жер қатынастары бөлімі" ММ
24
"Мұғалжар ауданы бойынша салық басқармасы" ММ
25
"Мұғалжар аудандық білім, дене шынықтыру және спорт
бөлімі" ММ
26
"Мұғалжар аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
27
"Мұғалжар ауданының Әділет басқармасы" ММ
28
"Мұғалжар аудандық ішкі саясат бөлімі" ММ
29
"Мұғалжар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ
30
"Зейнетақы төлеу жөніндегі филиалының Мұғалжар аудандық
бөлімшесі" ММ
31
"Мұғалжар аудандық ішкі істер бөлімі" ММ
32
"Ақтөбе облысының сот актілерін орындау Департаментінің
Мұғалжар аумақтық № 1 бөлім филиалы" ММ
33
"Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция
комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы" ММ
34
"Мұғалжар аудандық статистика басқармасы" ММ
35
"Мұғалжар ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс
бөлімі" ММ
36
"Аудандық газет "Мұғалжар" ЖШС
37
"Мұғалжар аудандық ауылшаруашылығы және ветеринария
бөлімі" ММ
38
"Комуналшы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
39
"Қандыағаш стансасындағы желілік полиция бөлімі" ММ
40
"Ембі қалалық кітапханасы" ММ
41
"Қандыағаш өнеркәсіптік-экономикалық колледжі" МКҚК
42
"Қандыағаш көлік прокуратурасы" ММ
43
"Қандыағаш қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі"
ММ
44
"Қандығаш қаласы № 2 орта мектебі" ММ
45
"Мұғалжар аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" ММ
46
"Ақтөбе облысы бойынша жылжымайтын мүлік орталығы Мұғалжар
аудандық филиалы" РМКК
47
"Мұғалжар ауданының № 2 аудандық соты" ММ
48
"Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Мұғалжар
аудандық аумақтық инспекциясы" ММ
49
Ақтөбе облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы"
РМК филиалының Қандыағаш бөлімі
50
Ақтөбе облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы"
РМК филиалының Ембі бөлімі
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
№ 13 қаулысына
ҚОСЫМША № 2
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері мен жағдайлары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және
оларды қаржыландыру көздері
р/
с
Ақылы қоғамдық
жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемі
Сұра
ныс
Ұсы
ныс
Ең
бек
ақы
көле
мі
Жұмыстың
нақты
жағдайы
Қаржылан
дыру
көзі
1."Құрылыс тобы" жобасы
Тұтыну коопера
тивтерінде
инженерлiк
жүйелерiн жүр
гiзуге көмекте
су (су, жылу
жүйелері, кана
лизация).
10000-15000
шаршы метр
40
40
ең тө
менгі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасына
сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагаю на себя.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Мугалжарского района Аккул Н.
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к постановлению акимата Мугалжарского района
№ 13 от 17 января 2013 года
Перечень предприятий и учреждений, в которых будут
организованы общественно-оплачиваемые работы
Организаций
1
2
1
ГУ "Аппарат акима Мугалжарского района"
2
ГУ "Аппарат акима города Кандыагаш "
3
ГУ "Аппарат акима Ащесайского сельского округа"
4
ГУ "Аппарат акима Аккемирского сельского округа"
5
ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа"
6
ГУ "Аппарат акима Журынского сельского округа"
7
ГУ "Аппарат акима Талдысайского сельского округа"
8
ГУ "Аппарат сельского округа имени К. Жубанова"
9
ГУ "Аппарат акима города Эмба"
10
ГУ "Аппарат акима города Жем"
11
ГУ "Аппарат акима Батпаккольского сельского округа"
12
ГУ "Аппарат акима Егиндибулакского сельского округа"
13
ГУ "Аппарат акима Каиңдинского сельского округа"
14
ГУ "Аппарат акима Кумсайского сельского округа"
15
ГУ "Аппарат акима Кумжарганского сельского округа"
16
ГУ "Аппарат акима Мугалжарского сельского округа"
17
ГУ "Отдел по делам обороны Мугалжарского района"
18
ГУ "Средняя казахская школа № 4 города Кандыгаш"
19
ГУ "Прокуратура Мугалжарского района"
20
ГУ"Мугалжарский районный суд"
21
ГУ "Государственный архив Мугалжарского района"
22
ГУ "Управление государственного
санитарно-эпидемиологического надзора по Мугалжарскому
району"
23
ГУ "Отдел по земельным отношениям по Мугалжарскому району"
24
ГУ "Налоговое управление по Мугалжарскому району"
25
ГУ "Мугалжарский районный отдел образования, физической
культуры и спорта"
26
ГУ "Мугалжарский районный отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
27
ГУ "Управление юстиции Мугалжарского района"
28
ГУ "Мугалжарский районный отдел внутренней политики"
29
ГУ "Мугалжарский районный отдел культуры и развития языков"
30
ГУ "Мугалжарское районное отделение по выплате пенсий"
31
ГУ "Мугалжарский районный отдел внутренних дел"
32
ГУ "Мугалжарский филиал территориального отдела № 1
Департамента по исполнению судебных актов Актюбинской
области"
33
ГУ "Мугалжарская районная территориальная инспекция
комитета государственной инспекции Агропромышленном
комплексе"
34
ГУ "Мугалжарское районное управление статистики"
35
ГУ "Мугалжарский районный отдел архитектуры,
градостроительства и строительства"
36
ТОО "Районная газета "Мугалжар"
37
ГУ "Мугалжарский районный отдел сельского хозяйства и
ветеринарии"
38
Коммунальное государственное предприятие "Коммунальщик"
39
ГУ "Линейный отдел полиции станции Кандыагаш"
40
ГУ "Эмбенская городская библиотека"
41
ГККП "Кандыагашский промышленно-экономический колледж"
42
ГУ "Кандыагашская транспортная прокуратура"
43
ГУ "Кандыагашская городская детско-юношеская спортивная
школа"
44
ГУ "Средняя школа № 2 города Кандыгаш"
45
ГУ "Мугалжарская районная централизованная библиотечная
система"
46
РГКП "Центр недвижимости по Актюбинской области филиал
Мугалжарского района"
47
ГУ "Мугалжарский районный суд № 2"
48
ГУ "Мугалжарская районная территориальная инспекция
комитета ветеринарного контроля и надзора"
49
Кандыагашский отдел филиала РГП "Центр обслуживания
населения" по Актюбинской области
50
Эмбенский отдел филиала РГП "Центр обслуживания населения"
по Актюбинской области
ПРИЛОЖЕНИЕ № 2
к постановлению акимата Мугалжарского района
№ 13 от 17 января 2013 года
Виды и условия общественно - оплачиваемых работ, размеры
оплаты труда участников и источники их финансирования
п
/
п
Виды
общественно -
оплачиваемых
работ
Объем
работы
Сп
рос
Пре
дло
же
ние
Раз
мер
за
ра
бот
ной
пла
ты
Конкрет
ные
условия
работ
Источ
ник
финанси
рования
1. Проект "Строительная бригада"
Помощь в прокладке
инженерных сетей
в поотребитель
ских кооперати
вах (водопровод,
отопительные сис
темы, канализа
ция).
10000-
15000
кв.
метров
40
40
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет

2. "Қалалар және ауылдық округтердің жолдарын жөндеу"
жобасы
Қалалар мен
ауылдық округ
терде тротуар
лардың жөндеу
жұмыстарын жүр
гізу және таза
лау, жол жиек
терiндегi арам
шөптердi шабу.
20000 -
5000 шаршы
метр
50
50
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет
3. "Қалаларды және ауылдық округтерді абаттандыру"
жобасы
Ауданның қала
лары мен ауыл
дық округтерін
абаттандыру жә
не көгалданды
ру. Көшеттер
отырғызу және
оларды күту,
ағаштарды ке
су, гүл көшетте
рін отырғызу,
ойын және
спорт алаңда
рын ұйымдасты
ру.
20000-
25000
шаршы метр
134
134
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет
4. "Ауыл шаруашылық жұмыстары" жобасы
Малдарды қол
дан ұрықтанды
ру жұмыстарына
көмектесу.
2400 бас
12
12
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет
5. "Санақ" жобасы
Қоғамдық пiкiр
лердi анықтау
бойынша респу
бликалық, регио
налдық компа
ниялардың жұ
мыстарына, ха
лық санағын
жүргізуге, тұр
мыс деңгейi тө
мен отбастарын
анықтауға кө
мек көрсету.
Әскер қатарына
шақыру кезең
дерiнде көмек
беру. Іс қағаз
дарын жүргізу
ге көмектесу.
3000-4000
әскерге
шақырылушы
адам;
2000-2500
іс қағазда
рын тігу
50
50
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет
6. "Ескерткіш" жобасы
Тарихи-архитек
туралық ескерт
кiштердi қалпы
на келтiру,
қорықтарды сақ
тау, көркейту
және зират
тарды таза
ұстап, қорғау
жұмыстарына
көмек беру.
2000-3000
шаршы метр
20
20
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет
7. "Кітапқа - екінші өмір" жобасы
Мектеп, аудан
және ауылдық
округтер кітап
ханаларындағы
кітап қорын
қалпына келті
ру, кітаптарды
жөндеу жұмыста
рына көмек
тесу.
400-500
кітап
20
20
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет
8. "Аудан бойынша мәдени шараларды ұйымдастыру" жобасы
Мәдени шаралар
ды, спорттық
жарыстарды,
халықтық мере
келердi ұйымда
стыруға және
өткiзуге көмек
беру.
20000-
25000 шар
шы метр
12
12
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет
9. "Мейірбике" жобасы
Науқастар мен
қарттарға
үйлеріне бару
арқылы күтім
жасау.
5 жалғыз
басты және
қарт
адамдар
5
5
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт бойын
ша
Аудандық
бюджет
10. "Жер және мүлiк салықтарын жинау және аудан үшін
қажеттi жұмыстарды ұйымдастыру" жобасы
Қалалар мен
ауылдық округ
терде жер және
мүлiк салықта
рын жинауға,
жер учаскеле
рін өлшеуге
көмек беру.
360 папка;
16000-
17000 са
лық жинау
30
30
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт
бойынша
Аудандық
бюджет

2. Проект "Ремонт дорог городов и сельских округов"
Проведение
ремонтных работ
и очистки тротуа
ров, обкос сорня
ков вдоль дороги
в городах и ауль
ных округах.
20000-
25000
кв.
метров
50
50
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
3. Проект "Благоустройство городов и сельских округов"
Благоустройство
и озеленение
городов, сельских
округов района.
Посадка и уход
за зеленными
насаждениями,
обрезка дере
вьев, посадка
цветников, орга
низация игровых
и спортивных
площадок.
20000-
25000
кв.
метров
134
134
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
4. Проект "Сельскохозяйственные работы"
Помощь в
искусственном
осеменении
скота.
2400
голов
12
12
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
5. Проект "Перепись"
Помощь в работе
республиканских,
региональных
компаний по
опросу обществен
ного мнения,
переписи населе
ния, в выявлении
малообеспеченных
семей. Помощь в
период призыва
на военную
службу. Оказание
помощи в ведении
делопроизводст
ва.
3000-
4000
чел. при
зывни
ков;
подшив
ка
2000-
2500 дел
50
50
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
6. Проект "Памятник"
Помощь в восста
новлении истори
ко-архитектурных
памятников,
сохранении и
благоустройстве
заповедников,
уборке и охране
кладбищ.
2000-
3000
кв.
метров
20
20
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
7. Проект "Книге - вторую жизнь"
Помощь в востано
влении книжного
фонда, реставра
ции книг в биб
лиотеках школ,
района и сель
ских округов.
400-500
книг
20
20
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
8. Проект "Организация культурных мероприятий района"
Помощь в органи
зации и в прове
дении культурных
мероприятий,
спортивных сорев
нований, народ
ных праздников.
20000-
25000
кв.
метров
12
12
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
9. Проект "Сестра милосердия"
Уход за больными
и престарелыми
на дому.
5
одино
ких и
преста
релых
5
5
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
10. Проект "Сбор земельных и имущественных налогов и
организация необходимых работ для района"
Помощь в сборе
земельных и иму
щественных нало
гов в городах и
сельских округах,
в измерении земе
льных участков.
360
папок;
16000-
17000
сбор
налогов
30
30
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет

11. "Сарбаздар тобы" жобасы
Қалалар мен
ауылдық округ
терiнде поли
ция қызметкер
лерiне тәртiп
сақшылары
ретiнде көмек
беру.
12 аулдық
округтерде
20
20
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт
бойынша
Аудандық
бюджет
14. "Кеңес берушi" жобасы
Сот орындаушы
ларға орындау
парақтарын
таратуға көмек
беру.
100-200
папка;
200-300
орындау
парағы
15
15
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт
бойынша
Аудандық
бюджет
15. "Аймақтың экологиясын жақсарту" жобасы
Аймақтың
экологиялық
сауығуына, қор
шаған ортаны
қорғауға, тұр
мыс қалдықта
рын көмуге,
стихиялық
қоқыс үйінді
лерін жоюға,
ормандарды
тазалауға
көмек беру.
4300 тонна
тұрмыс
қалдықтары
40
40
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт
бойынша
Аудандық
бюджет
16. "Аудандық мұрағат базасын толтыру" жобасы
Аудандық
мұрағат база
сын қалыптас
тыру жұмыстары
на көмектесу.
840 іс
12
12
ең
төмен
гі ең
бек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт
бойынша
Аудандық
бюджет
17. "Мектептің таңғы астарын дайындау және басқа
жұмыстарын орындау"
Мектеп оқушы
лары үшін таң
ғы асты дайын
дауға көмек
тесу.
400-500
оқушыға
10
10
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт
бойынша
Аудандық
бюджет
Ауданның алыс
елді мекенде
ріндегі оқушы
ларды мектеп
терге тасуға,
газет, журнал
дар таратуға
және тұрғындар
ды ауыз сумен
қамтамасыз ету
ге көмектесу.
30-40
оқушыны
тасу; 13
елді мекен
дерге
газет,
журнал
тарату; 25
шақырым
жердегі 1
елді мекен
ге ауыз су
жеткізу
30
30
ең
төмен
гі
еңбек
ақы
ҚР еңбек
заңнамасы
на сәйкес
жасалған
келісім
шарт
бойынша
Аудандық
бюджет
Барлығы:
500
500

11. Проект "Дружинники"
Помощь в качестве
страж порядка
право охранитель
ным органам в горо
дах и сельских
округах.
12
сельских
округов
20
20
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
14. Проект "Консультант"
Помощь судоиспол
нителям в разно
ске исполнитель
ных листов.
100-200
папок;
200-300
исполни
тельных
листов
15
15
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
15. Проект "Улучшение экологии в регионе"
Помощь в экологи
ческом оздоровле
нии региона,
охране окружаю
щей среды, захо
ронении бытовых
отходов, ликви
дации стихийных
свалок и расчи
стки лесов.
4300
тонн
мусора
40
40
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
16. Проект "Заполнение базы районного архива"
Помощь в формиро
вании базы район
ного архива.
840 дел
12
12
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
17. Проект "Приготовления школьных завтраков и
исполнение других видов работ"
Помощь в пригото
влении завтраков
для учащихся
школ.
400-500
учащим
ся
10
10
ми
ни
ма
ль
ная
за
раб
от
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
Помощь в подвоз
ке в школы
учащихся из
отдаленных насе
ленных пунктов,
разноске газет и
журналов, обеспе
чении жителей
питьевой водой.
подвоз
ка 30-
40 уче
ников;
разно
ска га
зет,
журнал
13 насе
ленным
пунк
там;
достав
ка
питье
вой во
ды в 1
населен
ный пун
кт на
расстоя
нии 25
км
30
30
ми
ни
ма
ль
ная
за
ра
бот
ная
пла
та
Согласно
договору,
заключен
ному в
соответ
ствии с
трудовым
законода
тельством
РК
Районный
бюджет
Всего:
500
500