Шектеу іс-шараларын енгізіп, карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы селолық округінің әкімінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 19 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қыркүйекте № 3645 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы селолық округінің әкімінің 2013 жылғы 1 қарашадағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы селолық округінің әкімінің 1.11.2013 № 24 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10–127 баптарына сәйкес және Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде Кеңестуы селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жылқы мал басының арасынан қатерлі ісік жұқпалы ауруының анықталуына байланысты Кеңестуы селолық округінің «Төлек» шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын енгізіп, карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Кеңестуы селолық округінің бас маманы - ветеринары қатерлі ісік жұқпалы ауруының таралуына жол бермеу және оны жоюдың шараларын алсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан соң күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кеңестуы
селолық округінің әкімі:                    С. Тұранов

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 27 августа 2013 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 сентября 2013 года № 3645. Утратило силу решением акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 1 ноября 2013 года № 24
Сноска. Утратило силу решением акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 1.11.2013 № 24
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10-127 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции аким Кенестуского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заразной болезни злокачественного отека среди лошадей установить на территории крестьянского хозяйства «Толек» Кенестуского сельского округа ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий.
2. Главному специалисту - ветеринару Кенестуского сельского округа принять меры по недопущению распространения и ликвидации заразной болезни злокачественного отека.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким
Кенестуского сельского округа:               С. Туранов