Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 72 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 11 ақпанда № 3522 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 27.02.2014 № 26 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 104106 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3479 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 17 және 24 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 2, 3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 589 685» деген сандар «2 556 881» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 378 870» деген сандар «2 346 066» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 589 685» деген сандар «2 597 638,3» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«-19 509» деген сандар «-60 266,3» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«19 509» деген сандар «60 266,3» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
4 абзац алынып тасталсын;
3) 7 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«25 000» деген сандар «20 000» деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзац алынып тасталсын;
4) 8 тармақ алынып тасталсын;
5) 9 тармақ:
мынадай мазмұндағы 4, 5 абзацтармен толықтырылсын:
жалпы білім беру нысандарын ұстауға 50 000 мың теңге;
мемлекеттік органның аппаратын материалдық-техникалық жабдықтауға 4 600 мың теңге.
6) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25 января 2013 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 февраля 2013 года № 3522. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27 февраля 2014 года № 26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27.02.2014 № 26).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 «О районном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3479, опубликованное в газете «Ойыл» 17 и 24 января 2013 года № 2, 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 589 685» заменить цифрами «2 556 881»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 378 870» заменить цифрами «2 346 066»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 589 685» заменить цифрами «2 597 638,3»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «-19 509» заменить цифрами «-60 266,3»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «19 509» заменить цифрами «60 266,3»;
2) в пункте 6:
исключить абзац 4;
3) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры «25 000» заменить цифрами «20 000»;
исключить абзац 3;
4) исключить пункт 8;
5) в пункте 9:
дополнить абзацами 4,5 следующего содержания:
50 000 тысяч тенге на содержание объектов общеобразовательного обучения;
4 600 тысяч тенге на материально-техническое оснащение аппарата государственного органа.
6) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1.