Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 25-153 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 10 желтоқсанда N 2491 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 108–бабының 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 29 қарашадағы "2013–2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" Заңына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне (2012 жылғы 21 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2251 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-83 шешіміне (2013 жылғы 12 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2312 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-100 шешіміне (2013 жылғы 23 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2345 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 7 мамырдағы N 55-56 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 7 мамырдағы N 55-56 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-110 шешіміне (2013 жылғы 3 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2366 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 18 маусымдағы N 73 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 18 маусымдағы N 73 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 1 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 19-121 шешіміне (2013 жылғы 4 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2391 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 16 шілдедегі N 84 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 16 шілдедегі N 84 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 тамыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-129 шешіміне (2013 жылғы 13 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2422 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 27 тамыздағы N 99 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 27 тамыздағы N 99 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 23-142 шешіміне (2013 жылғы 27 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2452 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 17 қазандағы  N 117 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 17 қазандағы N 117 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 30 қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 24-145 шешіміне (2013 жылғы 11 қарашасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2458 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 19 қарашадағы N 129 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 19 қарашадағы N 129 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 29 ноября 2013 года N 25-153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2013 года N 2491
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 декабря 2012 года за N 2251, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 января 2013 года N 3-4 и "Жетісу" от 10 января 2013 года N 3-4), в решение Алматинского областного маслихата от 22 февраля 2013 года N 14-83 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 марта 2013 года за N 2312, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 4 апреля 2013 года N 40 и "Жетісу" от 4 апреля 2013 года N 40), в решение Алматинского областного маслихата от 12 апреля 2013 года N 15-100 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 апреля 2013 года за N 2345, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 7 мая 2013 года N 55-56 и "Жетісу" от 7 мая 2013 года N 55-56), в решение Алматинского областного маслихата от 23 мая 2013 года N 17-110 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июня 2013 года за N 2366, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 18 июня 2013 года N 73 и "Жетісу" от 18 июня 2013 года N 73), в решение Алматинского областного маслихата от 1 июля 2013 года N 19-121 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 июля 2013 года за N 2391, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 16 июля 2013 года N 84 и "Жетісу" от 16 июля 2013 года N 84), в решение Алматинского областного маслихата от 9 августа 2013 года N 21-129 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 сентября 2013 года за N 2422, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 27 августа 2013 года N 99 и "Жетісу" от 27 августа 2013 года N 99), в решение Алматинского областного маслихата от 26 сентября 2013 года N 23-142 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 сентября 2013 года за N 2452, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 17 октября 2013 года  N 117 и "Жетісу" от 17 октября 2013 года N 117), в решение Алматинского областного маслихата от 30 октября 2013 года N 24-145 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 ноября 2013 года за N 2458, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 19 ноября 2013 года N 129 и "Жетісу" от 19 ноября 2013 года N 129), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "241262246" саны "241153139" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық емес түсімдер бойынша" "38598" саны "38604" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "218959317" саны "218850204" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" "27269247" саны "27349483" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - барлығы" "191690070" саны "191500721" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "49856441" саны "49769629" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беруге" "6870732" саны "6507629" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "20035201" саны "20050072" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "158872" саны "150484" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидиялар" "10655390" саны "10475372" санына ауыстырылсын;
"Бизнестiң жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға" "2097600" саны "2794237" санына ауыстырылсын;
"ішкі істер органдарының қызметкерлеріне арнаулы атақтары үшін қосымша ақы мөлшерін арттыруға" "932018" саны "900145" санына ауыстырылсын;
"облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге" "1644655" саны "1593367" санына ауыстырылсын;
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға" "1169294" саны "1143399" санына ауыстырылсын;
"Моноқалаларды дамытудың 2012–2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға – 137755 мың теңге" деген жол алып тасталсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "38367689" саны "38265152" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беру объектілерін салуға" "4463088" саны "4431283" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтау объектілерін салуға" "2176992" саны "1876992" санына ауыстырылсын;
"өңірлік процессингтік орталық құруға" "142404" саны "130383" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "3164329" саны "3295718" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға" "4353936" саны "5263936" санына ауыстырылсын;
"көліктік инфрақұрылымды дамытуға" "1479496" саны "679396" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "236117974" саны "235488248" санына ауыстырылсын;
5) "тапшылық" "-10162381" саны "-9641762" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "10162381" саны "9641762" санына ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
"9454894" саны "9429806" санына ауыстырылсын;
"5751664" саны "5722327" санына ауыстырылсын;
"245820" саны "245192" санына ауыстырылсын;

1) "доходы" цифры "241262246" заменить на цифры "241153139" в том числе по:
"неналоговым поступлениям" цифры "38598" заменить на цифры "38604";
"поступлениям трансфертов" цифры "218959317" заменить на цифры "218850204", в том числе:
"трансферты из районных (городских) бюджетов" цифры "27269247" заменить на цифры "27349483";
"трансферты из республиканского бюджета – всего" цифры "191690070" заменить на цифры "191500721", из них:
"целевые текущие трансферты" цифры "49856441" заменить на цифры "49769629", в том числе на:
"образование" цифры "6870732" заменить на цифры "6507629";
"здравоохранение" цифры "20035201" заменить на цифры "20050072";
"социальную помощь" цифры "158872" заменить на цифры "150484";
"субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства" цифры "10655390" заменить на цифры "10475372";
"поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" цифры "2097600" заменить на цифры "2794237";
"повышение размера доплат за специальные звания сотрудникам органов внутренних дел" цифры "932018" заменить на цифры "900145";
"капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов" цифры "1644655" заменить на цифры "1593367";
"реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" цифры "1169294" заменить на цифры "1143399";
строку: "реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012–2020 годы – 137755 тысяч тенге" исключить;
"целевые трансферты на развитие" цифры "38367689" заменить на цифры "38265152", в том числе на:
"строительство объектов образования" цифры "4463088" заменить на цифры "4431283";
"строительство объектов здравоохранения" цифры "2176992" заменить на цифры "1876992";
"создание регионального процессингового центра" цифры "142404" заменить на цифры "130383";
"развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах" цифры "3164329" заменить на цифры "3295718";
"развитие коммунального хозяйства" цифры "4353936" заменить на цифры "5263936";
"развитие транспортной инфраструктуры" цифры "1479496" заменить на цифры "679396";
2) "затраты" цифры "236117974" заменить на цифры "235488248";
5) "дефицит" цифры "-10162381" заменить на цифры "-9641762";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифры "10162381" заменить на цифры "9641762".
в пункте 5:
цифры "9454894" заменить на цифры "9429806";
цифры "5751664" заменить на цифры "5722327";
цифры "245820" заменить на цифры "245192";

"1252870" саны "1156610" санына ауыстырылсын;
"207487" саны "186348" санына ауыстырылсын;
6-тармақтағы:
"1119068" саны "785302" санына ауыстырылсын;
"46247" саны "42602" санына ауыстырылсын;
"61350" саны "3001" санына ауыстырылсын;
"84020" саны "78742" санына ауыстырылсын;
"528223" саны "302636" санына ауыстырылсын;
"63452" саны "22545" санына ауыстырылсын;
7-тармақтағы:
"20035201" саны "20050072" санына ауыстырылсын;
"14503862" саны "14522496" санына ауыстырылсын;
"1513240" саны "1509477" санына ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"99376" саны "99242" санына ауыстырылсын;
"21119" саны "20985" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"678610" саны "669857" санына ауыстырылсын;
"400140" саны "399641" санына ауыстырылсын;
"59496" саны "51242" санына ауыстырылсын;
11-тармақтағы:
"10655390" саны "10475372" санына ауыстырылсын;
"467741" саны "495741" санына ауыстырылсын;
"1600149" саны "1853431" санына ауыстырылсын;
"8483500" саны "8022200" санына ауыстырылсын;
12-тармақтағы:
"968000" саны "2794237" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"1169294" саны "1143399" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:
"11100582" саны "11013134" санына ауыстырылсын;
19-тармақтағы:
"3158881" саны "3151291" санына ауыстырылсын;
20-тармақтағы:
"6707439" саны "6825994" санына ауыстырылсын;
21-тармақтағы:
"6129340" саны "7033716" санына ауыстырылсын;
22-тармақтағы:
"300805" саны "300605" санына ауыстырылсын;
24-тармақтағы:
"1160000" саны "1660000" санына ауыстырылсын;
26-тармақтағы:
"229222" саны "225473" санына ауыстырылсын;
28-тармақтағы:
"395939" саны "386186" санына ауыстырылсын;
29-тармақтағы:
"12130734" саны "11279346" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 10 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

цифры "1252870" заменить на цифры "1156610";
цифры "207487" заменить на цифры "186348";
в пункте 6:
цифры "1119068" заменить на цифры "785302";
цифры "46247" заменить на цифры "42602";
цифры "61350" заменить на цифры "3001";
цифры "84020" заменить на цифры "78742";
цифры "528223" заменить на цифры "302636";
цифры "63452" заменить на цифры "22545";
в пункте 7:
цифры "20035201" заменить на цифры "20050072";
цифры "14503862" заменить на цифры "14522496";
цифры "1513240" заменить на цифры "1509477";
в пункте 8:
цифры "99376" заменить на цифры "99242";
цифры "21119" заменить на цифры "20985";
в пункте 9:
цифры "678610" заменить на цифры "669857";
цифры "400140" заменить на цифры "399641";
цифры "59496" заменить на цифры "51242";
в пункте 11:
цифры "10655390" заменить на цифры "10475372";
цифры "467741" заменить на цифры "495741";
цифры "1600149" заменить на цифры "1853431";
цифры "8483500" заменить на цифры "8022200";
в пункте 12:
цифры "968000" заменить на цифры "2794237";
в пункте 16:
цифры "1169294" заменить на цифры "1143399";
в пункте 18:
цифры "11100582" заменить на цифры "11013134";
в пункте 19:
цифры "3158881" заменить на цифры "3151291";
в пункте 20:
цифры "6707439" заменить на цифры "6825994";
в пункте 21:
цифры "6129340" заменить на цифры "7033716";
в пункте 22:
цифры "300805" заменить на цифры "300605";
в пункте 24:
цифры "1160000" заменить на цифры "1660000";
в пункте 26:
цифры "229222" заменить на цифры "225473";
в пункте 28:
цифры "395939" заменить на цифры "386186";
в пункте 29:
цифры "12130734" заменить на цифры "11279346".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.

12. Көрсетілген шешімнің 20-қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Айтжанов
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    Е. Келемсейіт
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
29 қараша 2013 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2013 жылғы 29 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы"
N 12-69 шешіміне өзгерістер

12. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
областного Маслихата                       А. Айтжанов
Секретарь областного
Маслихата                                  Е. Келемсейт
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление
экономики и бюджетного планирования
Алматинской области"                       Сатыбалдина Нафиса Тулековна
29 ноября 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 29 ноября 2013 года

2013 жылғы 29 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы"
N 12-69 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 25-153
шешіміне 3 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті
туралы" N 12-69 шешімімен
бекітілген 5 қосымша
Халыққа әлеуметтік көмек көрсетуге аудандар мен қалалар
бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерінің
сомасын бөлу
N рн
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
(мың теңге)
Барлығы
оның ішінде:
жергілікті бюджеттен
республика-
лық
бюджеттен
халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге
облыс
әкімінің
гранттары
естелік
күндерге
біржолғы
көмек
әлеуметтік
қызметтер
стандартта-
рын енгізуге
Барлығы

области от 29 ноября 2013 года
N 25-153 "О внесении изменений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2012 года
N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 5
к утвержденному решением маслихата
Алматинской области от 7 декабря
2012 года N 12-69 "Об областном
бюджете Алматинской области на
2013-2015 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов на оказание социальной помощи населению
(тыс.тенге)
N
Наименование
Всего
в том числе за счет средств:
областного бюджета
республикан-
ского
бюджета
жилищная
помощь
населению
гранты
Акима
области
единовремен-
ная помощь
к памятным
датам
введение
стандартов
специальных
социальных
услуг
Всего

43210
78567
17
Талдықорған қ.
776082
776082
18
Текелі қ.
247813
247813
Алматы облыстық мәслихатының
2013 жылғы 29 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы"
N 12-69 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 25-153
шешіміне 6 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті
туралы" N 12-69 шешімімен
бекітілген 13 қосымша
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және
жайластыруға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін
нысаналы даму трансферттердің сомасын бөлу
N рн
Аудан (облыстық мәні
бар қала) атауы
(мың теңге)
Барлығы
соның ішінде
республикалық
бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
Барлығы

43 210
78 567
17
г.Талдыкорган
776 082
776 082
18
г.Текели
247 813
247 813
Приложение 6
к решению маслихата Алматинской
области от 29 ноября 2013 года
N 25-153 "О внесении изменений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2012 года
N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 13
к утвержденному решением маслихата
Алматинской области от 7 декабря
2012 года N 12-69 "Об областном
бюджете Алматинской области на
2013-2015 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
N пп
(тыс.тенге)
Наименование района (города областного значения)
Всего
в том числе:
республиканский бюджет
областной бюджет
Всего

енгізу туралы" N 25-153
шешіміне 7 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті
туралы" N 12-69 шешімімен
бекітілген 14 қосымша
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын құрылысына
аудандық және қалалық бюджеттерге берiлетiн нысаналы даму
трансферттерiнiң сомасын бөлу
N рн
Аудан (облыстық мәні
бар қала) атауы
(мың теңге)
Барлығы
соның ішінде
республикалық
бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
Барлығы

N 25-153 "О внесении изменений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2012 года
N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 14
к утвержденному решением маслихата
Алматинской области от 7 декабря
2012 года N 12-69 "Об областном
бюджете Алматинской области на
2013-2015 годы"
Распределение целевых трансфертов на развитие бюджетам районов
(городов областного значения) на строительство жилья
государственного коммунального жилищного фонда
N пп
Наименование района
(города областного
значения)
(тыс.тенге)
Всего
в том числе:
республиканский
бюджет
областной
бюджет
Всего

енгізу туралы" N 25-153
шешіміне 8 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті
туралы" N 12-69 шешімімен
бекітілген 15 қосымша
Су жүйелерiн дамытуға аудандар мен қалалар бюджеттерiне
берiлетiн нысаналы даму трансферттердiң сомасын бөлу
N рн
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
(мың теңге)
Барлығы
соның ішінде
республикалық бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
сумен
жабдықтауға
және су бұру
жүйелерін
дамытуға
елді мекендерді сумен
жабдықтау жүйесін
дамытуға
Барлығы

N 25-153 "О внесении изменений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2012 года
N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 15
к утвержденному решением маслихата
Алматинской области от 7 декабря
2012 года N 12-69 "Об областном
бюджете Алматинской области на
2013-2015 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов
на развитие систем водоснабжения
N пп
Наименование
района (города
областного
значения)
(тыс.тенге)
Всего
в том числе:
республиканский бюджет
областной
бюджет
развитие
системы
водоснабжения
и
водоотведения
развитие системы
водоснабжения в
сельских населенных
пунктах
Всего