Талдықорған қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 134 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 17 шілдеде N 2415 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 321 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 27.05.2015 № 321 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Талдыкорган
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 05 июня 2013 года N 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июля 2013 года N 2415. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 321
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Талдықорған қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Талдықорған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 09 қазандағы "Талдықорған қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 136 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2009 жылы 12 қарашада N 2-1-105 нөмірімен тіркелген, "Талдықорған" газетінің 2009 жылғы 20 қарашадағы 47 нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Установить единые ставки фиксированного налога по городу Талдыкорган согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата от 09 октября 2009 года N 136 "Об установлении ставок фиксированного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 ноября 2009 года N 2-1-105, опубликованного в газете "Талдыкорган" N 47 от 20 ноября 2009 года).

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау қалалық мәслихаттың "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс ХІХ сессияның төрайымы Ж. Нұрлыбаева
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Мусаев Мейрам Мирзанұлы
"Талдықорған қаласының кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Үсенов Әмірхан Мұқанұлы
Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы "Талдықорған қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 133 шешіміне қосымша
Талдықорған қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері
Рет N
Салық салу объектісінің атауы
Талдықорған қаласы бойынша айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
4
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
5
3.
Ойын өткізу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
3
4.
Ойын жолы
10
5.
Карт
4
6.
Бильярд үстелі
8

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной ХІХ сессии Нурлыбаева Ж
Секретарь городского маслихата Бопазов М
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Талдыкорган" Мусаев Мейрам Мирзанович
Руководитель государственного
учреждения "Отдел предпринимательства
города Талдыкорган" Усенов Амирхан Муканович
Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от 05 июня 2013 года N 133 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Талдыкорган"
Размеры единых ставок фиксированного налога по городу Талдыкорган
N п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц по городу Талдыкорган (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
4
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
5
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
3
4.
Игровая дорожка
10
5.
Карт
4
6.
Бильярдный стол
8