Текелі қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 қарашадағы N 23-142 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 13 желтоқсанда 2522 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы N 36-230 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 19.12.2014 N 36-230 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Әлеуметтік мәселелер бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В. Стрельцов
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
26 қараша 2013 жыл

Об установлении специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах города Текели, повышенных окладов и тарифных ставок
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 26 ноября 2013 года N 23-142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2013 года N 2522. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 19 декабря 2014 года N 36-230
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 26.12.2014 N 36-230 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах города Текели, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки оплаты труда по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По социальным вопросам".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       В. Стрельцов
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования города
Текели"                                    Мырзахметова Файзагуль Свановна
26 ноября 2013 года