Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 06 желтоқсандағы N 24-147 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 23 желтоқсанда N 2530 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 39-259 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 27.05.2015 № 39-259 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 5-32 шешімімен бекітілген Текелі қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 378, 379, 381, 383-баптарында белгіленген жер салығының ставкалары автотұраққа (паркинге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, қосымшаға сәйкес жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы К. Нестеров
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Исабаев Ермек Сәбитұлы
"Текелі қаласының жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Есболатов Болат Бүркітбайұлы
Текелі қалалық мәслихатының
2013 жылғы 6 желтоқсандағы
"Жер салығының базалық
ставкаларын жоғарылату туралы"
N 24-147 шешіміне қосымша
Автотұраққа (паркинге), автомобильге май құю станцияларына
бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді
қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату
Аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық ставкаларының жоғарылату (+) пайызы
I
+20
II
+10
III
+10
IV
Базалық ставка (6.75)

О повышениибазовых ставок земельного налога
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 06 декабря 2013 года N 24-147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2013 года N 2530. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 27 мая 2015 года № 39-259
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 27.05.2015 № 39-259.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схемы) зонирования земель города Текели, утвержденного решением Текелийского городского маслихата от 13 апреля 2012 года N 5-32, повысить ставки земельного налога установленных статьями 378, 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата К. Нестеров
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу
Текели" Исабаев Ермек Сабитович
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Текели" Есболатов Болат Буркитбаевич
Приложение к решению
Текелийского городского
маслихата от 6 декабря
2013 года "О повышении
базовых ставок земельного
налога" N 24-147
Повышения базовых ставок земельного налога за исключением
земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги),
автозаправочные станции и занятых под казино
Номера зон
Процент повышения (+) базовых ставок земельного налога
I
+20
II
+10
III
+10
IV
Базовая ставка (6.75)