Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наруыздағы N 12-92 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 18 наурызда N 2332 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 27-174 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 10.02.2014 жылғы N 27-174 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 104-бабының 5-тармағы, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2263 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2(9636) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3967158" саны "4078269" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімдері" "3885798" саны "3996909" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3955158" саны "4075731" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "25594" саны "25287" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "2968" саны "3275" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "(-)25594" саны "(-)34749" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "25594" саны "34749" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздарды өтеу" "2968" саны "3275" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау мәслихаттың экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Мәслихат хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
"Ақсу аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
С. Серпербаев
Жандосова Гүлнара Жандосқызы

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 12-92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 марта 2013 года N 2332. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 N 27-174
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 27-174.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2263, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 12 января 2013 года N 2 (9636) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3967158" заменить на цифру "4078269", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3885798" заменить на цифру "3996909".
2) "Затраты" цифру "3955158" заменить на цифру "4075731".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "25594" заменить на цифру "25287", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "2968" заменить на цифру "3275".
5) "Дефицит бюджета (профицит) цифру" "(-)25594" заменить на цифру "(-)34749".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" бюджета цифру "25594" заменить на цифру "34749", в том числе:
"погашение займов" цифру "2968" заменить на цифру "3275".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ "Аксуский
районный отдел экономики
и бюджетного планирования"
С. Серпербаев
Жандосова Гульнара Жандосовна