Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 маусымдағы N 15-115 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 12 маусымда N 2371 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 27-174 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 10.02.2014 жылғы N 27-174 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2263 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2(9636) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12-92 шешіміне (2013 жылғы 18 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2332 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 наурыздағы N 13 (9647) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4078269" саны "4108252" санына ауыстырылсын,
оның ішінде: "трансферттер түсімдері" "3996909" саны "4026892" санына ауыстырылсын
2) "Шығындар" "4075731" саны "4105714" санына ауыстырылсын
6) "Қарыздарды өтеу 3275 мың теңге" жолынан кейін "бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 9462 мың теңге" жолымен толықтырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау мәслихаттың экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 03 июня 2013 года N 15-115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2013 года N 2371. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 N 27-174
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 27-174.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2263, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 12 января 2013 года N 2 (9636), в решение Аксуского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 12-92 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года за N 2332, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 30 марта 2013 года N 13 (9647) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4078269" заменить на цифру "4108252", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3996909" заменить на цифру "4026892"
2) "Затраты" цифру "4075731" заменить на цифру "4105714"
6) После строки "погашение займов 3275 тысяч тенге" дополнить строкой "используемые остатки бюджетных средств 9462 тысяч тенге"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства