Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі N 18-123 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 16 шілдеде N 2404 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 27-174 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 10.02.2014 жылғы N 27-174 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-74 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2263 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2(9636) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12-92 шешіміне (2013 жылғы 18 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2332 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 наурыздағы N 13 (9647) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 маусымдағы "Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-115 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2371 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 22 маусымдағы N 24 (9658) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4108252" саны "4115580" санына ауыстырылсын, оның ішінде: "трансферттер түсімдері" "4026892" саны "4034220" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4105714" саны "4113042" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау мәслихаттың экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 03 июля 2013 года N 18-123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 июля 2013 года N 2404. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 N 27-174
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 27-174.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2263, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 12 января 2013 года N 2 (9636), в решение Аксуского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 12-92 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года за N 2332, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 30 марта 2013 года N 13 (9647), в решение Аксуского районного маслихата от 3 июня 2013 года N 15-115 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-74 "О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июня 2013 года за N 2371, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 22 июня 2013 года N 24 (9658), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4108252" заменить на цифру "4115580", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4026892" заменить на цифру "4034220".
2) "Затраты" цифру "4105714" заменить на цифру "4113042".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства.