Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы N 730 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 12 желтоқсанда N 2509 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы N 19 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 27.01.2016 N 19 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңның 5-бабының 2-тармағына сәйкес,Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек нарығындағы жағдайды және бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
бір немесе одан да көп жыл жұмыс істемейтін тұлғалар;
бұрын жұмыс істемеген тұлғалар;
отбасында бірде-бір жұмыс істейтін мүшесі жоқ тұлғалар;
елу жастан асқан тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы С. Қорғанбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 29 ноября 2013 года N 730. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2013 года N 2509. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 27 января 2016 года N 19
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 27.01.2016 N 19.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
лица, не работавшие два и более месяцев;
лица, ранее не работавшие;
лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
выпускники организаций технического и профессионального образования;
лица старше пятидесяти лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
аким района С. Корганбаев