Шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданының Ақтүбек ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 9 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2013 жылы 22 қазанда N 2457 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданының Ақтүбек ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 22 қарашадағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданының Ақтүбек ауылдық округі әкімінің 22.11.2013 № 11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Алакөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2013 жылғы 30 шілдедегі N 3 ұсынысы негізінде, Ақтүбек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтүбек ауылдық округінің Ақтүбек ауылында ұсақ мүйізді малдар арасынан сарып ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары енгізіле отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Қ.Б. Тұрлыбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Алакөл ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының басшысы
Алакөл ауданының Бас
мемлекеттік санитарлық
дәрігері                                   Фурман Скендірұлы Шағайбаев
27 қыркүйек 2013 жыл
"Қазақстан Республикасының
ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Алакөл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Арман Маратұлы Қабаев
27 қыркүйек 2013 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Актубекского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 27 сентября 2013 года N 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 октября 2013 года N 2457. Утратило силу решением акима Актубекского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 22 ноября 2014 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Актубекского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 22.11.2013 № 11.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного районного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района от 30 июля 2013 года N 3 аким Актубекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительный мероприятий в селе Актубек Актубекского сельского округа в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Турлыбеков К.Б.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель управления
Государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Алакольскому району
Главный государственный
санитарный врач Алакольского
района                                     Шагайбаев Фурман Скендирович
27 сентября 2013 года
Государственное учреждение
"Алакольская районная
территориальная инспекция
комитета ветеринарного
контроля и надзора министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"                      Кабаев Арман Маратович
27 сентября 2013 года