Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-59 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 наурыздағы N 14-66 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 14 наурызда N 2316 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 32-140 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 18.04.2014 N 32-140 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-59 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2275 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы N 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1)"Кірістер" "2874655" саны "2788469" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "2807576" саны "2721390" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "635949" саны "542763" санына ауыстырылсын
"нысаналы даму трансферттері" "286541" саны "293541" санына ауыстырылсын
2)"Шығындар" "2874655" саны "2804617" санына ауыстырылсын.
5)"Бюджет тапшылығы" (профициті) "-42079" саны "-54750" санына
ауыстырылсын
6)"Бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) "42079" саны "54750" санына ауыстырылсын
2.Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4.Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Д.Отелбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы                       М.Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Рақышев Нұрланбек Рахатұлы
12 наурыз 2013 жыл
"Балқаш аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Балхашского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-59 "О районном бюджете Балхашского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 12 марта 2013 года N 14-66, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2013 года N 2316. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18 апреля 2014 года № 32-140
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18.04.2014 года № 32-140.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с под подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Балхашского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-59 "О районном бюджете Балхашского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2275, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 5 января 2013 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"Доходы" цифру "2874655" заменить на цифру "2788469", в том числе по строкам:
"поступлениям трансфертов" цифру "2807576" заменить на цифру "2721390";
"целевые текущие трансферты" цифру "635949" заменить на цифру "542763";
"целевые трансферты на развитие" цифру "286541" заменить на цифру "293541"
2)"Затраты" цифру "2874655" заменить на цифру "2804617"
5)"Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-42079" заменить на цифру "-54750"
6)"Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "42079" заменить на цифру "54750"
2.Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3.Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства"
4.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата                        Д.Отелбаев
Секретарь Балхашского районного
Маслихата                                  М.Камаубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Балхашского района                         Нурланбек Рахатулы Ракышев
12 март 2013 год
Приложение 1
к решению Балхашского районного
маслихата от "12" марта 2013 года
N 14-66 "О внесении изменений в
решение Балхашского районного

2012 жылғы "24" желтоқсандағы
"Балқаш ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 13-59 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" 2013 жылғы "12" наурыздағы
N 14-66 шешіміне 1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының
"Балқаш ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 13-59
шешіміне бекітілген N 1 қосымша
Балқаш ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер
2788469
1
Салықтық түсiмдер
57085
04
Меншiкке салынатын салықтар
50071
1
Мүлiкке салынатын салықтар

маслихата от "24" декабря 2012
года N 13-59 "О районном бюджете
Балхашского района на 2013-2015 годы
Приложение 1
к утвержденному решению Балхашского
районного маслихата от 24 декабря
2012 года "О районном бюджете
Балхашского района на 2013-2015 годы"
Бюджет Балхашского района на 2013 год
Категории
Сомасы
(тыс теңге)
класс
под класс
Наименование
Доходы
2788469
1
Налоговые поступления
57085
04
Налоги на собственность
50071
1
Налоги на имущество