Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 шілдедегі N 210 "Ескелді ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 17 қаулысы, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 22 ақпанда N 2305 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 142 қаулысымен
Ескерту.  Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 23.04.2024 № 142 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" N 964 қаулысына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 шілдедегі N 210 "Ескелді ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 20 шілдеде N 2-9-140 тіркелген, аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінде 2012 жылғы 10 тамыздағы 32 нөмірімен жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Аталған қаулының атауы келесі редакцияда баяндалсын:
"Ескелді ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы".
2) Аталған қаулының 1-тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"Ескелді ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 процент мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін".

О внесении изменений в постановление акимата района от 4 июля 2012 года N 210 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Ескельдинскому району"
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 28 января 2013 года N 17, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 февраля 2013 года N 2305. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района области Жетісу от 23 апреля 2024 года № 142
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении правил проведения правового мониторинга нормативно правовых актов" от 25 августа 2011 года за N 964, акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ескельдинского района от 4 июля 2012 года N 210 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Ескельдинскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июля 2012 года N 2-9-140, опубликованного в районной газете "Жетісу шұғыласы" за N 32 от 10 августа 2012 года) следующие изменения:
1) Заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Ескельдинскому району".
2) Пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а так же лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Ескельдинскому району в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест".

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 01.08.2013 N 180 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3) Аталған қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
2. "Ескелді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Ескелді аудандық жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін белгіленген квота бойынша бос жұмыс орындарына жолдаманы қамтамасыз етсін".
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қаирғали Айтжанұлы Әлібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Манапов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Есболған Есенбаевич Тұрсынбаев
"Ескелді аудандық жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Бауыржан Шакарбекович Смаилов
28 қаңтар 2013 жыл

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 01.08.2013 N 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3) Пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. "Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Ескельдинского района" и государственному учреждению "Центр занятости Ескельдинского района" обеспечить направление лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства на имеющиеся вакантные рабочие места в соответствии с установленной квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алибаеву Каиргали Айтжановичу.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Манапов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
Ескельдинского района"
Есболган Есенбаевич Турсынбаев
28 января 2013 год
Начальник государственного
учреждения "Центр занятости
Ескельдинского района"
Смаилов Бауыржан Шакарбекович
28 января 2013 год