Қарасай ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы N 5-621 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 30 мамырда N 2362 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 4-767 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 18.04.2014 № 4-767 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2331 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы" қаулысын және Алматы облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы N 97 "Алматы облысы аумағында ауыл шаруашылығы жануарларына бірдейлендіру іс-шараларын жүргізу жоспарын бекіту туралы" қаулысын жүзеге асыру үшін, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстары қосымшаға сәйкес ұйымдастырылып, өткізілсін.
2. "Қарасай ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Иманқұлов Серік), қала және ауылдық округ әкімдері аумақтардағы ауыл шаруашылығы жануарларын (түйе, жылқы, ұсақ мал, шошқа) бірдейлендіру жұмыстарының жүргізілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Жанат Жолдаспекович Тәжиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Дәуренбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Серік Иманқұлов
Қарасай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 мамырдағы
"Қарасай ауданы бойынша ауыл
шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіру жұмыстарын
ұйымдастыру және өткізу туралы"
N 5-621 қаулысына қосымша
Рет са-
ны
N
Қала, ауылдық округтер-
дің атауы
Бірдейлендіруге жататын ауыл шаруашылығы жануарларының нақты саны (бас)
Ветеринариялық төлқұжатты рәсімдеумен ауыл шаруашылығы жануарларды сырғалау
түйе
жылқы
ұсақ мал
шошқа
басталу мерзімі
аяқталу мерзімі
1
Қаскелең қалалық округі

Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Карасайскому району
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 17 мая 2013 года N 5-621. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2013 года N 2362. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 18 апреля 2014 года № 4-767
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 18.04.2014 № 4-767.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных" и постановления акимата Алматинской области от 26 марта 2013 года N 97 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных на территории Алматинской области" акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и провести работу по идентификации сельскохозяйственных животных по Карасайскому району согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Карасайского района" (Серик Иманкулов), акимам городского и сельских округов обеспечить проведение идентификации сельскохозяйственных животных (верблюдов, лошадей, мелкого рогатого скота, свиней) на подведомственной территории.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаната Жолдаспековича Тажиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауренбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Карасайского района" Серик Иманкулов
Приложение к постановлению
акимата Карасайского района
от 2013 года N 5-621 "Об
организации и проведении
работ по идентификации
сельскохозяйственных животных
по Карасайскому району
N п/п
Наименование поселка, сельских округов
Фактическое количество сельскохозяйственных животных, подлежащих идетификации (голов)
Биркование сельскохозяйственных животных с оформлением ветеринарного паспорта
вер-
блюды
лошади
мелкий рогатый скот
свиньи
Дата начала
Дата завершения
1
Каскеленский городской округ