Қарасай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" N 12-1362 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 15 мамырдағы N 5-603 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 10 маусымда N 2368 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 9-1298 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 05.09.2016 № 9-1298 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылатын адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" N 12-1362 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2012 жылы 13 қаңтарында N 2-11-111 болып тіркелген, аудандық "Заман жаршысы" газетінде 2012 жылдың 11 ақпанында N 7 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының атауы келесі редакцияда баяндалсын:
"Қарасай ауданы бойынша қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы".
аталған қаулының 1-тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Меншік түріне қарамастан Қарасай ауданының ұйымдары мен мекемелерінде қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде квота белгіленсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бархинова Ұлтусын Амангельдіқызына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Дәуренбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Жұмағұлов Махмудбек Нүсіпбекұлы

О внесении изменений в постановление акимата Карасайского района от 20 декабря 2011 года N 12-1362 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Карасайском районе"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 15 мая 2013 года N 5-603. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 июня 2013 года N 2368. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 5 сентября 2016 года № 9-1298
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 05.09.2016 № 9-1298.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карасайского района от 20 декабря 2011 года N 12-1362 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Карасайском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 января 2012 года за N 2-11-111, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" N 7 от 11 февраля 2012 года) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Карасайскому району."
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации, а так же лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в предприятиях и организациях Карасайского района независимо от форм собственности."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бархиновой Ултусын Амангельдиевне.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауренбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ" Жумагулов Махмудбек Нусупбекович