Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 желтоқсандағы N 25-107 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 11 желтоқсанда N 2498 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 30-129 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.04.2014 № 30-129 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 109–бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2260 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 6 наурызындағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-66 шешіміне (2013 жылғы 15 наурызындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2325 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурызындағы N 13 "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 маусымдағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-82 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2370 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 21 маусымдағы N 24 "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдесіндегі "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20-84 шешіміне (2013 жылғы 16 шілдесіндегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2403 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 26 шілдесіндегі N 29 "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 тамызындағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-91 шешіміне (2013 жылғы 3 қыркүйегіндегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2428 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 13 қыркүйегіндегі N 36 "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашасындағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 23-102 шешіміне (2013 жылғы 19 қарашасындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2467 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 қарашадағы N 47 "Қаратал" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 05 декабря 2013 года N 25-107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2013 года N 2498. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14 апреля 2014 года № 30-129
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.04.2014 № 30-129.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2260, опубликовано в газете "Каратал" от 11 января 2012 года N 2), в решение Каратальского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 16-66 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года за N 2325, опубликовано в газете "Каратал" от 29 марта 2013 года N 13), в решение Каратальского районного маслихата от 4 июня 2013 года N 18-82 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013–2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 12 июня 2013 года за N 2370, опубликовано в газете "Каратал" от 21 июня 2013 года N 24), в решение Каратальского районного маслихата от 4 июля 2013 года N 20-84 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013–2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 16 июля 2013 года за N 2403, опубликовано в газете "Каратал" от 26 июля 2013 года N 29), в решение Каратальского районного маслихата от 20 августа 2013 года N 21-91 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013–2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 3 сентября 2013 года за N 2428, опубликовано в газете "Каратал" от 13 сентября 2013 года N 36), в решение Каратальского районного маслихата от 8 ноября 2013 года N 23-102 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013–2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 19 ноября 2013 года за N 2467, опубликовано в газете "Каратал" от 29 ноября 2013 года N 47) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "4549249" саны "5404458" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттерден түсетін түсімдер" "4395036" саны "5250245" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4580839" саны "5436048" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           М. Тілеубай
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қаратал ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы:                       Е. Нұрпазылов
05 желтоқсан 2013 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 5 желтоқсанындағы
N 25-107 "Қаратал аудандық
мәслихатының 2012 жылғы 24
желтоқсандағы "Қаратал ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" шешіміне
1 қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
N 15-58 "Қаратал ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" шешімімен бекітілген
1 қосымша
Қаратал ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

1) "Доходы" цифру" "4549249" заменить на цифру "5404458", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4395036" заменить на цифру "5250245".
2) "Затраты" цифру" "4580839" заменить на цифру "5436048".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата:                       М. Тилеубай
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
Каратальского района:                      Е. Нурпазилов
05 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 5 декабря 2013 года
N 25-107 "О внесении изменений
в решение Каратальского районного
Маслихата от 24 декабря 2012 года
N 15-58 "Об районном бюджете
Каратальского района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное к решением маслихата
Каратальского района от 24 декабря
2012 года N 15-58 "О районном бюджете
Каратальского района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование