Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 2013 жылы әлеуметтік көмек беру туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы N 20-2 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 06 қыркүйекте N 2448 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 28-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.04.2014 N 28-11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 5-тармағына сәйкес, Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 2013 жылдың бюджет қаражаты есебінен бес айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Көксу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 шілдедегі "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 2012 жылы әлеуметтік көмек беру туралы" N 5-6 (Алматы облыстық Әділет департаментінде 2012 жылдың 16 тамыздағы 2-14-134 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 24 тамыздағы Көксу аудандық "Нұрлы Көксу" газетінің 34(143) нөмірінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның білім, мәдениет, денсаулық сақтау, жастар ісі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының хатшысы,
сессиясының төрағасы                       Ә.Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Көксу ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекеменің
басшысы                                    Айгүл Нұртайқызы Шаяхметова
19 тамыз 2013 жыл
"Көксу ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Серік Сапарұлы Нұрмұхамбетов
19 тамыз 2013 жыл

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в 2013 году
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 19 августа 2013 года N 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 сентября 2013 года N 2448. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2014 года N 28-11
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.04.2014 N 28-11.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в 2013 году за счет бюджетных средств в размере пяти месячных расчетных показателей.
2. Решение Коксуского районного маслихата от 25 июля 2012 года  N 5-6 "О социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в 2012 году" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 августа 2012 года за N 2-14-134, опубликовано в номере 34(143) районной газеты "Нұрлы Көксу" от 24 августа 2012 года) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по образованию, культуре, здравоохранению, делам молодежи Коксуского районного маслихата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата,
председатель сессии                        А.Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Коксуский отдел
занятости и социальных
программ"                                  Шаяхметова Айгул Нуртаевна
19 августа 2013 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Коксуского района"                         Нурмухамбетов Серик Сапарович
19 августа 2013 года