Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы N 22-117 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 31 желтоқсанда N 2551 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5944577 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 157331 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7773 мың теңге;
трансферттер түсімі 5755246 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1255057 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 788434 мың теңге;
субвенциялар 3711755 мың теңге;
2) шығындар 5963466 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 61915 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 82336 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20421 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 80804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 80804 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 38-199 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 2461 мың теңге сомасында бекітілсін.
2014 жылға арналған төтенше резерві 2461 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестірлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Жексембиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы:                       Муса Кенжебаев
21 желтоқсан 2013 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудан бюджеті

О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2013 года N 22-117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 декабря 2013 года N 2551
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Райымбекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2104 год в следующих объемах:
1) доходы 5944577 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 157331 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24227 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7773 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5755246 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1255057 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 788434 тысяч тенге;
субвенции 3711755 тысяч тенге;
2) затраты 5963466 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 61915 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 82336 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20421 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 80804 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 80804 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Райымбекского районного  маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 38-199 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 2461.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Жексембиев
Секретарь районного
маслихата                                  Е.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
21 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением
Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013