Байзақ ауданы № 3 Жалғызтөбе сайлау округі бойынша шығып қалған мәслихат депутатының орнына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізінде үй - жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 158 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 наурызда № 1895 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 401 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы
сақталған.
Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы  әкімдігінің 24.06.2013 жылғы № 401 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданы № 3 Жалғызтөбе сайлау округі бойынша шығып қалған мәслихат депутатының орнына кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізінде № 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Байзақ аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесе отырып Байзақ ауданы № 3 Жалғызтөбе сайлау округі бойынша шығып қалған мәслихат депутатының орнына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары № 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Кенжебаев Сағындық Жұмағұлұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Шүкеев
КЕЛІСІЛДІ:
Байзақ аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А. Төлепбергенов
26 ақпан 2013 жыл
Аудан әкімдігінің 2013 жылғы
27 ақпандағы № 158 қаулысына
№ 1 қосымша
Байзақ ауданы № 3 Жалғызтөбе сайлау округі бойынша шығып қалған мәслихат депутатының орнына кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу өтетін орын
1
Мәдімар ауылы
Наржанов көшесі № 2, ауылдық клуб
2
Жетібай ауылы
Төле би көшесі № 84, ауылдық клуб
3
Жаңатұрмыс ауылы
Жаңбырбай көшесі № 33, Жаңатұрмыс орта мектебінің мәжіліс залы
Аудан әкімдігінің 2013 жылғы
27 ақпандағы № 158 қаулысына
№ 2 қосымша
Байзақ ауданы № 3 Жалғызтөбе сайлау округі бойынша шығып қалған мәслихат депутатының орнына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Жетібай ауылы

О предоставлении на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по Жалгызтобинскому избирательному округу № 3 Байзакского района
Постановление Байзакского районного акимата Жамбылской области от 27 февраля 2013 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 марта 2013 года № 1895. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 24 июня 2013 года № 401
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография
оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 24.06.2013 № 401
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по Жалгызтобинскому избирательному округу № 3 Байзакского района на договорной основе помещений для встреч с избирателями согласно приложению № 1.
2. Совместно с Байзакской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по Жалгызтобинскому избирательному округу № 3 Байзакского района согласно приложению № 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Шукеев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Байзакской районной
территориальной избирательной комиссии
А. Толепбергенов
26 февраля 2013 года.
Приложение № 1
к постановлению акимата района
от 27 февраля 2013 года № 158
Помещения для встреч с избирателями кандидатам в депутаты Байзакского районного маслихата по № 3 Жалгызтобинскому избирательному округу Байзакского районного маслихата на договорной основе
Наименование населенных пунктов
Место проведения встреч
1
Село Мадимар
Сельский клуб, улица Наржанова № 2
2
Село Жетибай
Сельский клуб, улица Толе би № 84
3
Село Жанатурмыс
Зал заседаний средней школы Жанатурмыс
Приложение № 2
к постановлению акимата района
от 27 февраля 2013 года № 158
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Байзакского районного маслихата по № 3 Жалгызтобинскому избирательному округу
Наименование населенных пунктов
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Село Жетибай