"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 24-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2074 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 13.01.2014 № 1 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1867 болып тіркелген, 2012 жылдың 29 желтоқсанында № 203-204 "Қордай шамшырағы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 306 311" сандары "8 289 949" сандарымен ауыстырылсын;
"1 302 345" сандары "1 282 303" сандарымен ауыстырылсын;
"27 746" сандары "36 290" сандарымен ауыстырылсын;
"48 400" сандары "52 833" сандарымен ауыстырылсын;
"6 927 820" сандары "6 918 523" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 505 313" сандары "8 488 951" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"32 011" сандары "31 858" сандарымен ауыстырылсын;
"36 504" сандары "36 351" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-32 011" сандары "-31 705" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"32 011" сандары "31 705" сандарымен ауыстырылсын;
"36 504" сандары "36 351" сандарымен ауыстырылсын;
"4 493" сандары "4 646" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2013 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2013 года № 2074. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 13 января 2014 года № 1.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 13.01.2014 № 1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1867, опубликовано в газете "Кордайский маяк" от 29 декабря 2012 года за № 203-204) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 306 311" заменить цифрами "8 289 949";
цифры "1 302 345" заменить цифрами "1 282 303";
цифры "27 746" заменить цифрами "36 290";
цифры "48 400" заменить цифрами "52 833";
цифры "6 927 820" заменить цифрами "6 918 523";
в подпункте 2):
цифры "8 505 313" заменить цифрами "8 488 951";
в подпункте 3):
цифры "32 011" заменить цифрами "31 858";
цифры "36 504" заменить цифрами "36 351";
в подпункте 5):
цифры "-32 011" заменить цифрами "-31 705";
в подпункте 6):
цифры "32 011" заменить цифрами "31 705";
цифры "36 504" заменить цифрами "36 351";
цифры "4 493" заменить цифрами "4 646";
в пункте 6:

264545
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13233
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
63515
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
370
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33240
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
135925
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1087488
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1087488
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
341706
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
307193
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64122
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38361
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15600
006
Тұрғын үй көмегі
1400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26630
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5984
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
36072
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
104000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13723
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34513
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30869
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2295
012
Ақпараттық жүйелер құру
162
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1187
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

264545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13233
002
Создание информационных систем
162
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
63515
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
370
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33240
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
135925
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1087488
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1087488
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
341706
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
307193
002
Программа занятости
64122
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38361
005
Государственная адресная социальная помощь
15600
006
Оказание жилищной помощи
1400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26630
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5984
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36072
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
104000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13723
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30869
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2295
012
Создание информационных систем
162
021
Капитальные расходы государственного органа
1187
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

48776
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15242
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29809
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3563
12
Көлiк және коммуникация
291410
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1224
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1224
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
290186
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
290186
13
Басқалар
208199
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
97142
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
97142
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5965
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5965
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2600
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
2600
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15950
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15609
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
179
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83510
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14134
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2495
020
Ақпараттық жүйелер құру
162
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
66719
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
3032
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіп саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

48776
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15242
002
Создание информационных систем
162
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29809
015
Капитальные расходы государственного органа
3563
12
Транспорт и коммуникации
291410
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1224
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1224
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
290186
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
290186
13
Прочие
208199
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
97142
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
97142
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5965
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5965
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2600
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
2600
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15950
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15609
002
Создание информационных систем
162
006
Капитальные расходы государственного органа
179
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83510
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14134
013
Капитальные расходы государственного органа
2495
020
Создание информационных систем
162
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66719
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
3032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4646
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
4493
021
Жергілікті бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
153
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
199155
Қордай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 24-2 шешіміне 2-қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 5 - қосымша
2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
001. "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
022. "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
024. "Ақпараттық жүйелер құру"
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2013 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
4646
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
4493
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
153
08
Используемые остатки бюджетных средств
199155
Приложение 2 к решению
Кордайского районного маслихата от
10 декабря 2013 года № 24-2
Приложение 5 к решению
Кордайского районного маслихата от
21 декабря 2012 года № 13-3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2013-2015 годы по программам в разрезе сельских округов
тысяч тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского округа)"
022. "Капитальные расходы государственных органов"
024. "Создание информационных систем"
2013 год
2014 год
2015 год
2013 год
2014 год
2015 год
2013 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"

844
824
924
2550
"Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1500
"Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28879
"Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12370
"Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1300
"Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1720
1820
1920
5764
"Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2300
"Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13822
"Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
456
552
652
2688
"Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
929
"Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
138
1087
Барлығы:
5471
6000
6500
97142
кестенің жалғасы:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
013.
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014.
"Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
2013 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
"Ауқатты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
113
957
1435
"Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
77
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
192
735
3694
4274
"Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
297
"Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
116
154
"Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
143
"Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
148
"Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
87
424
"Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
572
2010
3147
"Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1484
"Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
371
"Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
81

844
824
924
2550
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кененского сельского округа"
1500
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кордайского сельского округа"
28879
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Масанчинского сельского округа"
12370
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ногайбайского сельского округа"
1300
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Отарского сельского округа"
1720
1820
1920
5764
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарыбулакского сельского округа"
2300
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сортобинского сельского округа"
13822
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Степновского сельского округа"
456
552
652
2688
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сулуторского сельского округа"
929
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа"
138
1087
Всего:
5471
6000
6500
97142
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
013. "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах"
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"
2013 год
2013 год
2014 год
2015 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"
28
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аухаттинского сельского округа"
113
957
1435
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Беткайнарского сельского округа"
77
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
192
735
3694
4274
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Какпатасского сельского округа"
297
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каракемерского сельского округа"
116
154
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа"
143
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Касыкского сельского округа"
148
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кененского сельского округа"
87
424
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кордайского сельского округа"
572
2010
3147
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Масанчинского сельского округа"
1484
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ногайбайского сельского округа"
371
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Отарского сельского округа"
81