2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 2095 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 39-14 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–бабына және "2014–2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2077 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 342 865 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 473 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 107 097 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 518 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 722 596 мың теңге;
2) шығындар – 10 406 174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 643 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 560 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 916 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 643 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 644 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 916 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 309 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қордай аудандық мәслихатының 22.04.2014 № 29-2; 25.06.2014 № 32-2; 05.09.2014 № 34-2; 04.12.2014 № 36-2 шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2013 года № 25-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2013 года № 2095. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 39-14
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2015 № 39-14.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решением Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2014 – 2016 годы" от 18 декабря 2013 года № 20-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2077) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 342 865 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 473 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 107 097 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 518 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 722 596 тысяч тенге;
2) затраты – 10 406 174 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 643 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 916 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 643 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 643 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 6 916 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 63 309 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кордайского районного маслихата от 22.04.2014 № 29-2; 25.06.2014 № 32-2; 05.09.2014 № 34-2; 17.11.2014 № 35-2; 04.12.2014 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2014)

2. 2014 жылға арналған бюджеттің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2014–2016 жылдары ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25 пайыз мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.

2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
3. Установить надбавку в 2014 – 2016 годах к должностным окладам в размере 25 процентов проживающим и работающим в сельской местности специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета.

4. 2014 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері - 5 550 959 мың теңге сомасында белгіленсін.
5. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2014 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві - 8 128 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Әлімбет
Қордай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне 1–қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

4. Установить на 2014 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме - 5 550 959 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2014 – 2016 годы по программам в разрезе сельских округов, согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме - 8 128 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Секретарь районного маслихата Б. Алимбет
Приложение 1 к решению
Кордайского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 25-3
Районный бюджет на 2014 год

14602
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13167
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
66155
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
321
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
36780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
121757
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1642238
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1642238
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
420904
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
329146
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
74239
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41046
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10600
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20250
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5867
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
44542
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
115000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13834
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2268
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89980
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31400
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2922
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4650
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
51008
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1778
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

14602
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13167
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
66155
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
321
012
Капитальные расходы государственного органа
450
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
121757
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1642238
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1642238
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
420904
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
329146
002
Программа занятости
74239
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41046
005
Государственная адресная социальная помощь
10600
006
Оказание жилищной помощи
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20250
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5867
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44542
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
115000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13834
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2268
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31400
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2922
021
Капитальные расходы государственного органа
4650
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
51008
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1778
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

11 575
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 575
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 575
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
12
Көлiк және коммуникация
206 730
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
206 730
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
206 730
13
Басқалар
193 271
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
125 112
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
125 112
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13 935
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 773
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47 135
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 661
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
020
Ақпараттық жүйелер құру
174
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі

11 575
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 575
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 575
002
Создание информационных систем
0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0
015
Капитальные расходы государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
206 730
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
206 730
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
206 730
13
Прочие
193 271
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
125 112
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
125 112
452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13 935
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13 773
002
Создание информационных систем
162
006
Капитальные расходы государственного органа
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47 135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34 661
013
Капитальные расходы государственного органа
300
020
Создание информационных систем
174
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 000
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)