"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы № 21-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қарашада № 2050 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылдың 31 қазандағы № 18-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2033 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1866 болып тіркелген, 2013 жылғы 11, 16 қаңтардағы, № 5, 6 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 102 638» сандары «6 114 780» сандарымен ауыстырылсын;
«1 178 882» сандары «1 170 898» сандарымен ауыстырылсын;
«12 192» сандары «14 251» сандарымен ауыстырылсын;
«14 702» сандары «20 627» сандарымен ауыстырылсын;
«4 896 862» сандары «4 909 004» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 167 314» сандары «6 179 456» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«3 187» сандары «3 260» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-108 033» сандары «-107 960» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«108 033» сандары «107 960» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«34 000» сандары «32 533» сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 13 ноября 2013 года № 21-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 ноября 2013 года № 2050
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 18-3 от 31 октября 2013 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3» «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2033) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1866, опубликовано 11, 16 января 2013 года  в газете «Меркенский вестник» за № 5, 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 102 638» заменить цифрами «6 114 780»;
цифры «1 178 882» заменить цифрами «1 170 898»;
цифры «12 192» заменить цифрами «14 251»;
цифры «14 702» заменить цифрами «20 627»;
цифры «4 896 862» заменить цифрами «4 909 004»;
в подпункте 2):
цифры «6 167 314» заменить цифрами «6 179 456»;
в подпункте 3):
цифры «3 187» заменить цифрами «3 260»;
в подпункте 5):
цифры «-108 033» заменить цифрами «-107 960»;
в подпункте 6):
цифры «108 033» заменить цифрами «107 960»;
в пункте 4:
цифры «34 000» заменить цифрами «32 533»;
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Б. Жексембиев                              І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 13 қарашадағы
№ 21-3 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Б. Жексембиев                              И. Ахметжанов
Приложение 1
к решению № 21-3 маслихата
Меркенского района
от 13 ноября 2013 года
Приложение № 1
к решению № 10-3
маслихата Меркенского