2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 636 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 желтоқсанда № 2086 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне» сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Меркі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Меркі ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Б. Рысқұлбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                Б. Көпбосынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің
«Жамбыл облысы Меркі ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі» республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы подполковник
Нурдинов Көпбосын Кеңесбекұлы
«29» қараша 2013 жыл
«Жамбыл облысы ішкі істер департаментінің
Меркі аудандық ішкі істер бөлімі»
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
Ережепов мақсат Мұратбекұлы
«29» қараша 2013 жыл
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Жамбыл облысының Әділет департаменті
Меркі ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Атабеков Бахтияр Жанабайұлы
«29» қараша 2013 жыл
«Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
Министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу
орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Жамбыл облысытық филиалының басшысы
Төртбаев Нұржан Меірханұлы
«29» қараша 2013 жыл
«Қазақстан Республикасы Төтенше
жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының
Төтенше жағдайлар департаменті Меркі
ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы өртке
қарсы қызмет капитаны
Курбанов Рамиль Адышұлы
«29» қараша 2013 жыл
Меркі ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 қарашадағы
№ 636 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының
мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға
сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
2014 жыл
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
5
5
2
«Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
5
5
3
«Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
6
6
4
«Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
8
8
5
«Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
8
8
6
«Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
6
6
7
«Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
8
8
8
«Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
3
3
9
«Меркі ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
4
4
10
«Меркі ауданы Т. Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
10
10
11
«Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
6
6
12
«Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
6
6
13
«Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
8
8
14
«Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
3
3
15
«Меркі ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
1
1
16
«Меркі ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
4
4
17
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті Меркі ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
5
5
18
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Жамбыл облысы Меркі ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
3
3
19
«Жамбыл облысы ішкі істер департаментінің Меркі аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
2
2
20
«Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының төтенше жағдайлар департаменті Меркі ауданының төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасауға, құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
4
4
21
«Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жамбыл облыстық филиалы
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
5
5
22
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің «Жамбыл облысы бойынша жылжымайтын мүлік орталығы» республикалық мемелекеттік қазыналық кәсіпорны Меркі аудандық филиалы
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
2
2
23
Қазақстан Республикасы Жамбыл облысы Меркі ауданы «Жасыл Мерке» Жауапкершілігі Шектеулі Серіктестігі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
40
40
Барлығы:
150
150

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 29 ноября 2013 года № 636. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2013 года № 2086
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилам организации и финансирования общественных работ», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно предложению.
2. Коммунальному государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата Меркенского района» обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т.Б. Рыскулбекову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района                                Б. Копбосынов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник республиканского государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
Меркенского района Жамбылской области»
Министерства обороны Республики Казахстан
Нурдинов Копбосын Кенесбекович
«29» ноябрь 2013 год
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел района Мерке
Департамента внутренних дел Жамбылской области»
Ережепов Максат Муратбекович
«29» ноябрь 2013 год
Руководитель государственного учреждения
«Управление юстиции района Мерке
Департамента юстиции Жамбылской области
Министерства юстиции Республики Казахстан»
Атабеков Бахтияр Жанабекович
«29» ноябрь 2013 год
Руководитель Жамбылского областного филиала
Республиканского государственного казенного
предприятия «Государственный центр по выплате
пенсий Министерства труда и социальной защиты населения»
Тортбаев Нуржан Меирханович
«29» ноябрь 2013 год
Государственное учреждение «Отдел по
чрезвычайным ситуациям» Меркенского
района Департамента по чрезвычайным
ситуациям Жамбылской области
Курбанов Рамиль Адышевич
«29» ноябрь 2013 год
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
№ 636 от 29 ноября 2013 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплата труда участников и источники их финансирования, тенге
2014 год
Спрос
Предложения
1
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Меркенского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
5
5
2
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
5
5
3
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
6
6
5
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Ойталского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
8
8
5
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Андас батырского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
8
8
6
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Акаралского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
6
6
7
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
8
8
8
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
3
3
9
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Акерменского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
4
4
10
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Т.Рыскуловского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
10
10
11
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
6
6
12
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кенеского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
6
6
13
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Суратского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
8
8
14
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Таттинского сельского округа Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
3
3
15
Коммунальное государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков акимата Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
1
1
16
Коммунальное государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата Меркенского района»
Оказание содействия в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
2
2
17
Государственное учреждение «Управление юстиции района Мерке Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
5
5
18
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Меркенского района Жамбылской области» Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание содействия в подсобной работе, техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
4
4
19
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел района Мерке Департамента внутренних дел Жамбылской области»
Оказание содействия в подсобной работе, техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
2
2
20
Государственное учреждение «Отдел по Чрезвычайным ситуациям Меркенского района департамента по Чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Оказание содействия в подсобной работе, техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
3
3
21
Жамбылский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия «Госуарственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
5
5
22
Меркенский районный филиал Республиканского государственного казенного предприятия Центр по недвижимостипо Жамбылской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
2
2
23
Товарищество  с ограниченной  ответственностью Жасыл Мерке» Меркенского района Жамбылской области Республики Казахстан
Оказание содействия в подсобной работе, техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000
Местный бюджет
40
40
Всего:
150
150