"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 шілдедегі № 18-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде № 1983 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 15-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1966 болып тіркелген) негізінде, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1872 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «4 854 709» деген сандар «5 089 441» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного Маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 22 июля 2013 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июля 2013 года № 1983. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного Маслихата от 4 июля 2013 года № 15-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1966) районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного Маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1872 опубликовано в районной газете «Сарысу» от 13 января 2013 года № 2-3), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «4 854 709» заменить цифрами «5 089 441»;

«4 466 024» деген сандар «4 700 756» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 871 679» деген сандар «5 106 411» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 14 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1,  2және 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық Мәслихат                          Аудандық Мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Б. Садуақасов                              Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық Мәслихатының
2013 жылғы 22 шілдедегі
№ 18-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық Мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 12-4 шешіміне 1 – қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2013 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

цифры «4 466 024» заменить цифрами «4 700 756»;
в подпункте 2) цифры «4 871 679» заменить цифрами « 5 106 411».
Приложения 14 и 5 указанного решения изложить в новой редакции соответственно приложениям 12 и 3 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного Маслихата                        Маслихата
Б. Садуакасов                              Б. Дондаұлы
Приложение 1 к решению
Маслихата Сарысуского района
№ 18-2 от 22 июля 2013 года
Приложение 1 к решению
Маслихата Сарысуского района
№ 12-4 от 19 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
Категория                 Наименование
2013 год, сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. ДОХОДЫ

47289
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4598
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5668
006
Тұрғын үй көмегі
35600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14937
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3905
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13650
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
92092
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12440
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
712
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1070
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1070
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22614
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21393
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
221
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
846109
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
295354
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
284545
005
Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
10809
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19870
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
19870
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2745
074
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
2745
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6711
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

47289
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4598
005
Государственная адресная социальная помощь
5668
006
Оказание жилищной помощи
35600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14937
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3905
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13650
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
92092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12440
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
712
464
Отдел образования района (города областного значения)
1070
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1070
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21393
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
021
Капитальные расходы государственного органа
221
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
846109
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
295354
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
284545
005
Снос аварийного и ветхого жилья
10809
464
Отдел образования района (города областного значения)
19870
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
19870
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2745
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2745
479
Отдел жилищной инспекции
6711
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

10582
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
10496
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7195
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6695
004
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
98026
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
7086
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7086
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
891
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
891
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9253
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7753
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8957
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8257
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71839
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71839
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
56033
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
56033
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
26169
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29618
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
246
12
Көлік және коммуникация
188170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
181610
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
181610
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

10582
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10496
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7195
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6695
004
Капитальные расходы государственного органа
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
98026
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
7086
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7086
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
891
010
Развитие объектов сельского хозяйства
891
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7753
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8957
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8257
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71839
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71839
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
56033
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
56033
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26169
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29618
015
Капитальные расходы государственного органа
246
12
Транспорт и коммуникации
188170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
181610
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
181610
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)