Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарын белгiлеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 257 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 тамызда № 1989 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Барлық кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар қосымшаға сәйкес Сарысу аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бiрлесiп белгiленсiн.
2. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгiзiледi.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Аукенов Қайрат Қостанайұлына жүктелсiн.
Аудан әкiмi Қ. Мәдібек
КЕЛІСІЛДІ:
Сарысу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Е. Имашев
23 шілде 2013 жыл
Сарысу ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 23 шілдедегі
№ 257 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 26.01.2016 № 17 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Елдi мекен атаулары
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Жаңатас қаласы
2 шағын ауданда орналасқан қалқа
3 шағын ауданда орналасқан қалқа
6 шағын ауданда орналасқан қалқа
Жібек жолы көшесiнiң бойында орналасқан қалқа
С. Мұқанов және Бейбiтшiлiк көшелерiнiң қиылысындағы қалқа
А. Иманов көшесiнiң бойында орналасқан қалқа
С. Сейфуллин атындағы орта мектебiнiң жанындағы
қалқа
2
Саудакент ауылы
Қ. Асанов көшесiнiң бойында орналасқан қалқа
Б. Сұлтанғазиев көшесiнiң бойында орналасқан қалқа
3
Ақтоғай ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
4
Ұ.Сыздықбайұлы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
5
Арыстанды ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
6
Түркiстан ауылы
М. Әуезов атындағы орта мектебiнiң жанындағы қалқа
7
Үшбас ауылы
Ауылдық кітапхана жанындағы қалқа
8
Ұйым ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
9
Жаңаталап ауылы
Жаңаталап орта мектебі жанындағы қалқа
10
Игiлiк ауылы
Фельдшерлiк-акушерлiк пунктiнiң жанындағы қалқа
11
Өндiрiс ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
12
Жайылма ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
13
Маятас ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
14
Қызылдихан ауылы
Фельдшерлiк-акушерлiк пунктiнiң жанындағы қалқа
15
Жайлаукөл ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
16
Қамқалы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
17
Шығанақ ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқанша
18
Шағалалы ауылы
Ауылдық кітапхана жанындағы қалқа
19
Досбол ауылы
Досбол орта мектебі жанындағы қалқа
20
Тоғызкент ауылы
Тоғызкент ауылдық округі әкiмiнiң аппараты ғимаратының жанындағы қалқа
21
Әбiлда ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 23 июля 2013 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 августа 2013 года № 1989
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Сарысуской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аукенова Кайрата Кустанаевича.
Аким района К. Мадибек
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Сарысуской районной
территориальной избирательной
комиссии
Е. Имашев
23 июля 2013 год
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 23 июля 2013 года № 257
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение - в редакции постановления Сарысуского районного акимата Жамбылской области от 26.01.2016 № 17 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня первого официального опубликования).
Наименования населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Жанатас
Щит, расположенный в 2 микрорайоне
Щит, расположенный в 3 микрорайоне
Щит, расположенный в 6 микрорайоне
Щит, расположенный по улице Жибек жолы
Щит на перекрестке улиц С. Муканова-Бейбитшилик
Щит, расположенный по улице А. Иманова
Щит возле средней школы имени С. Сейфуллина
2
Село Саудакент
Щит, расположенный по улице К. Асанова
Щит, расположенный по улице Б. Султангазиева
3
Село Актогай
Щит возле сельского клуба
4
Село У.Сыздыкбайулы
Щит возле сельского клуба
5
Село Арыстанды
Щит возле сельского клуба
6
Село Туркестан
Щит возле средней школы имени М. Ауезова
7
Село Ушбас
Щит возле сельской библиотеки
8
Село Уйым
Щит возле сельского клуба
9
Село Жанаталап
Щит возле средней школы Жанаталап
10
Село Игилик
Щит возле фельдшерско-акушерского пункта
11
Село Ондирис
Щит возле сельского клуба
12
Село Жайылма
Щит возле сельского клуба
13
Село Маятас
Щит возле сельского клуба
14
Село Кызылдихан
Щит возле фельдшерско-акушерского пункта
15
Село Жайлауколь
Щит возле сельского клуба
16
Село Камкалы
Щит возле сельского клуба
17
Село Шыганак
Щит возле сельского клуба
18
Село Шагалалы
Щит возле сельской библиотеки
19
Село Досбол
Щит возле средней школы Досбол
20
Село Тогызкент
Щит возле здания аппарата акима Тогызкентского сельского округа
21
Село Абильда
Щит возле сельского клуба