"2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 63 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 279 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 тамызда № 1994 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне» сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Сарысу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 63 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1908 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 сәуірдегі № 28 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы «Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері» бағанасында «18 660» деген сандар «27 990» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2013 жылдың 1 наурызынан туындайтын қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Аукенов Қайрат Қостанайұлына жүктелсін.
Аудан әкімі                                Қ. Мәдібек
КЕЛІСІЛДІ:
«Жамбыл облысы Жаңатас қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Абдиев
19 тамыз 2013 жыл
«Жамбыл облысының Ішкі істер
Департаменті Сарысу ауданының ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Нүркенов
19 тамыз 2013 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Сарысуского района от 26 февраля 2013 года № 63 "Об организации общественных работ на 2013 год"
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 14 августа 2013 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 августа 2013 года № 1994
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ» утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарысуского района «Об организации общественных работ на 2013 год» от 26 февраля 2013 года №  63 (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1908, опубликовано 10 апреля 2013 года в районной газете «Сарысу» № 28) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению в столбце «Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования» цифры «18 660» заменить цифрами «27 990».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 марта 2013 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аукенова Кайрата Кустанаевича.
Аким района                                К. Мадибек
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам обороны
города Жанатас Жамбылской области»
Е. Абдиев
19 августа 2013 года
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Сарысуского
района Департамента внутренних дел
Жамбылской области»
Б. Нуркенов
19 августа 2013 года