"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық маслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 мамырдағы № 15-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 маусымда № 1950 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 5 бабының 3 тармағына, 106 бабының 2 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 13 – 2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1940 болып тіркелген), негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ.
1 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1863 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 5 – 6 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 726 440» сандары «5 757 306» сандарымен ауыстырылсын;
«529 000» сандары «569 374» сандарымен ауыстырылсын;
«3 494» сандары «5 866» сандарымен ауыстырылсын;
«3 800» сандары «6 038» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 31 мая 2013 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июня 2013 года № 1950
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c пунктом 3 статьи 5, пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 мая 2013 года № 13-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1940), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12 – 3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1863, опубликовано в газете «Талас тынысы» 9 января 2013 года № 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 726 440» заменить цифрами «5 757 306»;
цифры «529 000» заменить цифрами «569 374»;
цифры «3 494» заменить цифрами «5 866»;
цифры «3 800» заменить цифрами «6 038»;

«5 190 146» сандары «5 176 028» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 877 292» сандары «5 908 158» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
М. Несипбаев                               Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2013 жылғы 31 мамырдағы
№ 15 - 2 шешіміне 1 - қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1- қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы                  Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1.КІРІСТЕР

цифры «5 190 146» заменить цифрами «5 176 028»;
в подпункте 2):
цифры «5 877 292» заменить цифрами «5 908 158».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
М. Несипбаев                               Ж. Асемов
Приложение - 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 31 мая 2013 года № 15 - 2
Приложение - 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12 - 3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс                   Наименование
Подкласс
1
2
3
1.ДОХОДЫ