"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 шілдедегі № 18-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 1978 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013 – 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 15 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1966 болып тіркелген) сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1863 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 5 – 6 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 757 306» сандары «6 449 523» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таласского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2013 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июля 2013 года № 1978
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного Маслихата от 4 июля 2013 года № 15-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1966) районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 12 – 3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1863, опубликовано в газете «Талас тынысы» 9 января 2013 года № 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 757 306» заменить цифрами «6 449 523»;

«5 176 028» сандары «5 868 245» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 908 158» сандары «6 600 375» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Д. Нурбалтаев                              Ж. Әсемов
Талас аудандық Мәслихатының
2013 жылғы 19 шілдедегі
№ 18-2 шешіміне 1 - қосымша
Талас аудандық Мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1 - қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы                      Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3

цифры «5 176 028» заменить цифрами «5 868 245»;
в подпункте 2):
цифры «5 908 158» заменить цифрами «6 600 375».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь Маслихата
Д. Нурбалтаев                              Ж. Асемов
Приложение - 1 к решению
Таласского районного Маслихата
от 19 июля 2013 года № 18 - 2
Приложение - 1 к решению
Таласского районного Маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12 - 3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс                   Наименование
Подкласс
1
2
3