"Шу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы" Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 8-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 22-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қарашада № 2055 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 25-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 31.03.2014 № 25-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Шу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы» Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 8-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-11-130 болып тіркелген, 2012 жылдың 5 қыркүйегінде № 74 «Шу өңірі» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «табысы аз отбасыларына (азаматтарға)» деген сөздер тиісінше «аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шу аудандық мәслихатының әлеуметтік-мәдени саланы, денсаулық сақтау, аймақты, энергетика, байланыс, әкімшілік-аумақтық құрылысты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
І. Тортаев                                 Б. Саудабаев

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 31 июля 2012 года № 8-4 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Шускому району
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 12 ноября 2013 года № 22-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2013 года № 2055. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2014 года № 25-4
Сноска. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2014 № 25-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 31 июля 2012 года № 8-4 «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Шускому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-11-130, опубликовано в районной газете «Шуская долина» № 74 от 5 сентября 2012 года) следующие изменения:
внесены изменения в заголовок и текст на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Шуского районного маслихата по развитию социально-культурной сферы, здравоохранения, образования, развитии связи с общественными и молодежными организациями, территорий, энергетики, связи и развитию административно-территориального устройства района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
И. Тортаев                                 Б. Саудабаев