Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XVI сессиясының 2013 жылғы 27 маусымдағы N 184 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2349 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 25.02.2021 № 34 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Дәрілік зат тегін берілетін амбулаториялық емдеу кезінде азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша: "эпилептикалық энцефалопатия: нәрестелердің ауыр эпилепсиясы - Драве синдромы" диагнозы бар азаматтарға - "Стирипентол" дәрілік заты берілсін (рецепт бойынша).
2. Шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Әдекенов С.М.) жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
М. Шамбұлов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Н. Дулатбеков

О дополнительном предоставлении лекарственного средства отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно
Решение XVI сессии Карагандинского областного маслихата от 27 июня 2013 года N 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июля 2013 года N 2349. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 34
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25.02.2021 № 34 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан, при амбулаторном лечении которых лекарственное средство отпускается бесплатно: гражданам с диагнозом: "эпилептическая энцефалопатия: тяжелая эпилепсия младенчества - синдром Драве" - лекарственное средство "Стирипентол" (по рецепту).
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Адекенов С.М.).
3. Решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии
М. Шамбулов
Секретарь областного
маслихата
Н. Дулатбеков