Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы N 13/112 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 сәуірде N 2283 болып тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2083 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 (7806) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 (351) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 ақпандағы XIІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12/101 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2162 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 22 ақпандағы N 7 (7811) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 22 ақпандағы N 7 (356) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
"6437653" деген сандар "5558895" деген сандармен ауыстырылсын;
"1632131" деген сандар "753373" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"7082781" деген сандар "6204025" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"алу 675128" деген сандар "алу 675130" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "675128" деген сандар "675130" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "645128" деген сандар "645130" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
"1632131" деген сандар "753373" деген сандармен ауыстырылсын;
3) мынадай мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19 марта 2013 года N 13/112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 апреля 2013 года N 2283. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2083, опубликованное 18 января 2013 года N 2 (7806) газеты "Сарыарқа" и 18 января 2013 года N 2 (351) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XІI сессии Жезказганского городского маслихата от 7 февраля 2013 года N 12/101 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2162, опубликованное 22 февраля 2013 года N 7 (7811) газеты "Сарыарқа" и 22 февраля 2013 года N 7 (356) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6437653" заменить цифрами "5558895";
цифры "1632131" заменить цифрами "753373";
в подпункте 2):
цифры "7082781" заменить цифрами "6204025";
в подпункте 5):
цифры "минус 675128" заменить цифрами "минус 675130";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "675128" заменить цифрами "675130";
в абзаце четвертом цифры "645128" заменить цифрами "645130";
2) в пункте 3:
цифры "1632131" заменить цифрами "753373";
3) дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:

"4-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында 2012 жылы республикалық бюджеттен 2 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
4) 10 тармақта:
"32647" деген сандар "96000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) аталған шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Бөлен Х.Ы.
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Медебаев С.Т.
Жезқазған қалалық мәслихатының
2013 жылғы 19 наурыздағы
XІII cессиясының N 13/112 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XI cессиясының N 11/91 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

"4-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2012 году в сумме 2 тысячи тенге.";
4) в пункте 10:
цифры "32647" заменить цифрами "96000";
5) приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Болен Х.Ы.
Секретарь городского маслихата             Медебаев С.Т.
Приложение 1
к решению ХІІІ сессии
Жезказганского городского маслихата
от 19 марта 2013 года N 13/112
Приложение 1
к решению ХІ сессии
Жезказганского городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 11/91
Бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

28057
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111062
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
253034
2
Әлеуметтік көмек
232466
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
215636
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29321
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2672
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5855
006
Тұрғын үй көмегі
682
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42027
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1740
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
35682
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
65989
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2889
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28779
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16830
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16830
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20568
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20568
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
556
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1437494
1
Тұрғын үй шаруашылығы
339059
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6704
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
6704
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
321574
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
145402
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

28057
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111062
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
253034
2
Социальная помощь
232466
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
215636
002
Программа занятости
29321
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2672
005
Государственная адресная социальная помощь
5855
006
Оказание жилищной помощи
682
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42027
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1740
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
35682
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65989
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2889
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28779
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16830
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16830
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20568
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1437494
1
Жилищное хозяйство
339059
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6704
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6704
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
321574
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
145402
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Кеңгір селосындағы мал қорымының құрылысы
13
Басқалар
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Жезқазған қаласының сыртқы жарық желісін қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
Жезқазған қаласының ішкі жолдарын қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
Жезқазған қаласының 3 жол өтпесін қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Строительство скотомогильника в селе Кенгир
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию линий наружного освещения города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию внутригородских дорог города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию 3-х путепроводов города Жезказган