Жезқазған қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы N 14/120 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 маусымда N 2342 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 11.05.2016 № 2/29 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылдың 9 қаңтардағы Экологиялық Кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Жезқазған қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Сессия төрағасы
М.Е. Бекмағанбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы
С.Т. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының
2013 жылғы 15 мамырдағы
N 14/120 шешіміне
қосымша
Жезқазған қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың
пайда болу және жинақталу нормалары
N
Нысан санатының атауы
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін текше метр нормасы
1
Абаттандырылған үй иелігі
1 тұрғын
1,8
2
Абаттандырылмаған үй иелігі
1 тұрғын
1,9
3
Мектептер, орта оқу орындары, жоғарғы оқу орындары
1 оқушы
0,3
4
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері
1 орын
1
5
Қонақ үйлер, санаторийлер, демалыс үйлері
1 орын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Жезказган
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 15 мая 2013 года N 14/120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 июня 2013 года N 2342. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 2/29
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11.05.2016 № 2/29.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Жезказган.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
М.Е. Бекмаганбетов
Секретарь городского маслихата
С.Т. Медебаев
Приложение
к решению Жезказганского
городского маслихата
от 15 мая 2013 года N 14/120
Нормы образования и накопления коммунальных
отходов по городу Жезказган
N
Наименование категории объекта
Расчетная единица
Норма, кубического метра на 1 расчетную единицу в год
1
Благоустроенные домовладения
1 житель
1,8
2
Неблагоустроенные домовладения
1 житель
1,9
3
Школы, средние учебные заведения, высшие учебные заведения
1 учащийся
0,3
4
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых
1 место
1
5
Гостиницы, санатории, дома отдыха
1 место

Ескерту: қатты тұрмыстық қалдықтардың орташа тығыздығы – 166 кг/м3

Примечание: средняя плотность твердых бытовых отходов - 166 кг/м3