Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 21/179 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда № 2466 болып тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2083 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 2 (7806) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 2 (351) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 ақпандағы XIІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 12/101 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2162 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 22 ақпандағы № 7 (7811) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 22 ақпандағы № 7 (356) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы XІІІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 13/112 шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2283 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 19 сәуірдегі № 15 (7819) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 19 сәуірдегі № 15 (364) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі XVІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 16/141 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2372 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 2 тамыздағы № 30 (7834) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 2 тамыздағы № 30 (379) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 10 қазандағы XVІII сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18/158 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2406 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 1 қарашадағы № 43 (7847) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 1 қарашадағы № 43 (392) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 қарашадағы XIX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 19/166 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2417 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 29 қарашадағы № 47 (7851) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 29 қарашадағы № 47 (396) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы XX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының № 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 20/173 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2438 нөмірімен тіркелген), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2013 года N 21/179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2013 года N 2466. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2083, опубликованное 18 января 2013 года № 2 (7806) газеты "Сарыарқа" и 18 января 2013 года № 2 (351) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XІI сессии Жезказганского городского маслихата от 7 февраля 2013 года № 12/101 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2162, опубликованное 22 февраля 2013 года № 7 (7811) газеты "Сарыарқа" и 22 февраля 2013 года № 7 (356) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнением решением XІІI сессии Жезказганского городского маслихата от 19 марта 2013 года № 13/112 "О внесении изменений и дополнения в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2283, опубликованное 19 апреля 2013 года № 15 (7819) газеты "Сарыарқа" и 19 апреля 2013 года № 15 (364) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XVI сессии Жезказганского городского маслихата от 12 июля 2013 года № 16/141 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2372, опубликованное 2 августа 2013 года № 30 (7834) газеты "Сарыарқа" и 2 августа 2013 года № 30 (379) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 10 октября 2013 года № 18/158 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2406, опубликованное 1 ноября 2013 года № 43 (7847) газеты "Сарыарқа" и 1 ноября 2013 года № 43 (392) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 15 ноября 2013 года № 19/166 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2417, опубликованное 29 ноября 2013 года № 47 (7851) газеты "Сарыарқа" и 29 ноября 2013 года № 47 (396) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XX сессии Жезказганского городского маслихата от 3 декабря 2013 года № 20/173 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2438), следующие изменения:

252744
1
2013 жылға арналған "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
3420
2
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге, оның ішінде:
15876
мүмкіндігі шектеулі балаларға үй жағдайында әлеуметтік көмек бөлімшелерінде
8165
белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларға
7711
3
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
14035
4
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
5
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
27713
6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін өсіруге
46004
7
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
57655
8
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін көтеруден өткен мұғалімдердің еңбек төлемін көтеруге
14016
9
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
10888
10
Аудан маңызындағы (қала көшелері) автомобиль жолдарының және елді мекендердің көшелерінің күрделі, орташа және ағымдағы жөнделуіне
55279
11
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын өсіруге
3534
12
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге
227
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
940725
1
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
116072
2
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
176172
3
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
198374
4
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде инвестициялық жобаларды іске асыруға, оның ішінде:
396419
көлік инфрақұрылымы
361235
инженерлік инфрақұрылымы
35184
5
Жезқазған қаласының "Автокөлік жолдар Басқармасы" Коммуналдық Мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын арттыруға
53688
Бюджеттік кредиттер:
30000
1
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына, ықпал етуге кредиттер беру
30000

252744
1
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" на 2013 год
3420
2
На введение стандартов специальных социальных услуг, в том числе:
15876
в отделениях социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями
8165
для лиц, не имеющих определенного места жительства
7711
3
На проведение противоэпизотических мероприятий
14035
4
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
5
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27713
6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
46004
7
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
57655
8
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14016
9
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
10888
10
На капитальный и средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
55279
11
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
3534
12
На проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
227
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
940725
1
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
116072
2
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
176172
3
На развитие коммунального хозяйства
198374
4
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, в том числе:
396419
транспортная инфраструктура
361235
инженерная инфраструктура
35184
5
На увеличение уставного капитала Коммунального Государственного Предприятия "Управление городскими автодорогами" города Жезказган
53688
Бюджетные кредиты:
30000
1
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000