Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 6/51 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 20/174 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 2476 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 20/118 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 05.08.2024 № 20/118 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 6/51 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-156 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 22 маусымдағы № 26 (7776) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 22 маусымдағы № 25 (321) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы IX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 6/51 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 9/75 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1929 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 41 (7791) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 40 (336) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 ақпандағы XII сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 6/51 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" № 12/103 шешімімен өзгеріс пен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2204 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 22 наурыздағы № 11 (7815) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылғы 22 наурыздағы № 11 (360) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 24 мая 2012 года № 6/51 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 3 декабря 2013 года № 20/174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2013 года № 2476. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 5 августа 2024 года № 20/118
Сноска. Утратило cилу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 05.08.2024 № 20/118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 24 мая 2012 года № 6/51 "Об утверждании Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-156, опубликовано 22 июня 2012 года № 26 (7776) в газете "Сарыарқа" и 22 июня 2012 года № 25 (321) в газете "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением IX сессии Жезказганского городского маслихата от 17 августа 2012 года № 9/75 "О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 24 мая 2012 года № 6/51 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1929, опубликовано 28 сентября 2012 года № 41 (7791) в газете "Сарыарқа" и 28 сентября 2012 года № 40 (336) в газете "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнениями решением XII сессии Жезказганского городского маслихата от 7 февраля 2013 года № 12/103 "О внесении изменения и дополнения в решение Жезказганского городского маслихата от 24 мая 2012 года № 6/51 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2204, опубликовано 22 марта 2013 года № 11 (7815) в газете "Сарыарқа" и 22 марта 2013 года № 11(360) в газете "Жезказганская правда") следующие изменения:

1) 2 тармақтың 3 тармақшасындағы ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісіне ауыстырылсын;
2) 2 тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
3) 2 тармақтың алтыншы абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Аз қамтылған отбасылардың (азаматтардың) тұрғын үй көмегін есептеуге қабылданатын шығыстары жоғарыда көрсетілген бағыттардың әрқайсысы бойынша шығыстардың сомасы ретінде айқындалады. Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерін айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу, жеткізушілер ұсынған шоттар бойынша тұрғын үй көмегі бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі.";
4) 20 тармақтың 7-1) тармақшасы алынып тасталсын.
2.Осы шешім бірінші жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Сессия төрағы
С.В. Филипович
Қалалық мәслихаттың хатшысы
С.Т. Медебаев

1) в подпункте 3) пункта 2 знак препинания ";" заменить на знак препинания ".";
2) подпункт 4) пункта 2 исключить;
3) в пункте 2 абзац шестой изложить в следующей редакции:
"Расходы малообеспеченных семей (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания) согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.";
4) подпункт 7-1) пункта 20 исключить.
2. Настоящее решение вводится со дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
С.В. Филипович
Секретарь городского маслихата
С.Т. Медебаев