Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 18/149 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 2367 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 23/1-23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 23.01.2014 № 23/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2086 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12/105 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2170 болып тіркелген, 2013 жылғы 6 наурыздағы N 27 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 6 наурыздағы N 27 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 27 наурыздағы N 13/110 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2310 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 сәуірдегі N 44 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 24 сәуірдегі N 43 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 15 мамырдағы N 15/131 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2335 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 маусымдағы N 62 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 12 маусымдағы N 60 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 5 июля 2013 года N 18/149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июля 2013 года N 2367. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2014 года № 23/1-23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23.01.2014 № 23/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2086, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 9 января 2013 года N 3, "Северное Прибалхашье" от 9 января 2013 года N 3), в которое внесены изменения и дополнение решением городского маслихата от 30 января 2013 года N 12/105 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2170, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 6 марта 2013 года N 27, "Северное Прибалхашье" от 6 марта 2013 года N 27), решением городского маслихата от 27 марта 2013 года N 13/110 "О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2310, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 24 апреля 2013 года N 44, "Северное Прибалхашье" от 24 апреля 2013 года N 43), решением городского маслихата от 15 мая 2013 года N 15/131 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2335, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 12 июня 2013 года N 62, "Северное Прибалхашье" от 12 июня 2013 года N 60), следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 167 813" сандары "4 530 422" сандарымен ауыстырылсын;
"2 689 466" сандары "2 719 466" сандарымен ауыстырылсын;
"1 361 696" сандары "1 694 305" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 466 640" сандары "5 039 249" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"327 240" сандары "537 240" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"327 240" сандары "537 240" сандарымен ауыстырылсын;
"243 000" сандары "453 000" сандарымен ауыстырылсын;
2) 17-тармақта:
"243 000" сандары "453 000" сандарымен ауыстырылсын;
3) келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 2 679 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
4) келесі мазмұндағы 16-1 тармағымен толықтырылсын:
"16-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 329 930 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5) көрсетілген шешімге 156 және 8 қосымшалар осы шешімге 123 және 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Д. Қалықбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 5 шілдедегі
N 18/149 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
N 11/90 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 167 813" заменить цифрами "4 530 422";
цифры "2 689 466" заменить цифрами "2 719 466";
цифры "1 361 696" заменить цифрами "1 694 305";
в подпункте 2):
цифры "4 466 640" заменить цифрами "5 039 249";
в подпункте 5):
цифры "327 240" заменить цифрами "537 240";
в подпункте 6):
цифры "327 240" заменить цифрами "537 240";
цифры "243 000" заменить цифрами "453 000";
2) в пункте 17:
цифры "243 000" заменить цифрами "453 000";
3) дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 679 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.";
4) дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 329 930 тысяч тенге на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";
5) приложения 156 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Д. Калыкбеков
Секретарь городского маслихата             К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 5 июля 2013 года N 18/149
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 14 декабря 2012 года N 11/90
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру

Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы