Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы N 19/155 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 қыркүйекте N 2384 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 23/1-23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 23.01.2014 № 23/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2086 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12/105 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2170 болып тіркелген, 2013 жылғы 6 наурыздағы N 27 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 6 наурыздағы N 27 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 27 наурыздағы N 13/110 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2310 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 сәуірдегі N 44 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 24 сәуірдегі N 43 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 15 мамырдағы N 15/131 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2335 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 маусымдағы N 62 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 12 маусымдағы N 60 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 5 шілдедегі N 18/149 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2367 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 шілдедегі N 81-82 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 26 шілдедегі N 79-80 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14 августа 2013 года N 19/155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 сентября 2013 года N 2384. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2014 года № 23/1-23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23.01.2014 № 23/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2086, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 9 января 2013 года N 3, "Северное Прибалхашье" от 9 января 2013 года N 3), в которое внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 30 января 2013 года N 12/105 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2170, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 6 марта 2013 года N 27, "Северное Прибалхашье" от 6 марта 2013 года N 27), решением городского маслихата от 27 марта 2013 года N 13/110 "О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2310, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 24 апреля 2013 года N 44, "Северное Прибалхашье" от 24 апреля 2013 года N 43), решением городского маслихата от 15 мая 2013 года N 15/131 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2335, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 12 июня 2013 года N 62, "Северное Прибалхашье" от 12 июня 2013 года N 60), решением городского маслихата от 5 июля 2013 года N 18/149 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2367, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 26 июля 2013 года N 81-82, "Северное Прибалхашье" от 26 июля 2013 года N 79-80), следующие изменения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 530 422" сандары "4 701 400" сандарымен ауыстырылсын;
"2 719 466" сандары "2 889 041" сандарымен ауыстырылсын;
"29 832" сандары "31 235" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 039 249" сандары "5 211 720" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацында "28 413" сандары "26 920" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында "0" саны "1 493" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1 және 4 қосымшалар осы шешімге 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 530 422" заменить цифрами "4 701 400";
цифры "2 719 466" заменить цифрами "2 889 041";
цифры "29 832" заменить цифрами "31 235";
в подпункте 2):
цифры "5 039 249" заменить цифрами "5 211 720";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "28 413" заменить цифрами "26 920";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "1 493";
2) приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.